Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pro mnoho dívek je Cara Delevingne velkou ikonou a inspirací. Tentokrát je inspiruje v jiné oblasti, než jsou módní novinky.

Cara Delevingne radí, jak na šikanu!

Cara Delevingne
zdroj: oficiální zdroj Cara Delevingne
aktualizováno 12.11.2017, 00:35 | 12.11.2017, 00:35 | Krásná.cz

Pro mnoho dívek je Cara Delevingne velkou ikonou a inspirací. Tentokrát je inspiruje v jiné oblasti, než jsou módní novinky.

Společně se značkou Puma připravila sérii čtyř krátkých dokumentárních videí, která pokrývají témata podpory africké mládeže, šikany či sebeobrany. V dokumentárním cyklu „DO YOU“ se objevují ženy s různými osudy a každá z nich vypráví svůj příběh o statečnosti a sebedůvěře.

 

 

NÁŠ TIP: TEST: Mohla by ses stát obětí šikany?

 

 Cílem iniciativy je pomoci africkým ženám a dětem v jejich boji s chudobou tím, že dosáhnou na lepší vzdělání. Puma s Carou navrhly speciální edici širokých saténových tkaniček k oblíbeným teniskám Basket Heart. Z každého prodeje „DO YOU“ tkaniček věnuje PUMA na tento projekt finanční příspěvek. Tkaničky je možné zakoupit v prodejnách Foot Locker.
 

Boty

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana? Vlastně mi v mnohém pomohla
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikanovali mě a učitelka mi nepomohla!
VAŠE PŘÍBĚHY: Šikana mě zničila a teď se to znovu vrací

 

O šikaně je třeba nejen mluvit, ale umět ji i zahnat. Se slovní šikanou bojuj slovy, když tě někdo napadne fyzicky, nebojuj, ale braň se. Cara tě naučí několik účinných kroků.

 

 1 hlasů
Vaše hodnocení