Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už v sobotu se diváci mohou těšit na zábavný pořad Chart Show, který bude plný velkých jmen. Přímo ve studiu vystoupí skupina Queenie s velkolepou písní Show Must Go On od skupiny Queen.

CHART SHOW: Freddie Mercury věrný originálu, až z toho mrazí!

Chartshow: Freddie Mercury - 5
zdroj: TV Nova Chartshow: Freddie Mercury - 5
aktualizováno 13.02.2017, 12:01 | 13.02.2017, 12:01 | Krásná.cz

Už v sobotu se diváci mohou těšit na zábavný pořad Chart Show, který bude plný velkých jmen. Přímo ve studiu vystoupí skupina Queenie s velkolepou písní Show Must Go On od skupiny Queen.

Tato píseň se stala kultovní i proto, že byla posledním singlem vydaným za života Freddieho Mercuryho. Podoba skupiny Queenie s originálem je natolik silná, že diváci budou mít pocit, že se přenesli v čase. „Obdivuji autory žebříčku kultovních hitů, že dokázali onen žebříček vůbec sestavit. Odvedli opravdu dobrou práci, jelikož takových umělců a jejich hitů bylo tolik, že nedokáži vyjmenovat byť jen výčet z nich. Samotní Queen jich mají bohatě na celé jedno album,“ prozradil Michael Kluch ze skupiny Queenie.

 

Chartshow: Freddie Mercury - 11
(Foto: TV Nova)

 

„Queen dokázali psát muziku, která byla z hlediska hudebního řemesla velmi propracovaná, nejednoduchá a přesto chytlavá pro posluchače. Ačkoli každé jejich album bylo jiné, vždy obsahovalo nějaký hit a Queen díky tomu získali fanoušky napříč kontinenty i věkovými kategoriemi,“ dodal Kluch.

 

Chartshow: Freddie Mercury - 9
(Foto: TV Nova)

 

Zábavný pořad Chart Show odstartuje v sobotu 18. února ve 20:20 na Nově a představí divákům tematické žebříčky těch nejúspěšnějších hitů. Každou epizodou provede zkušený a pohotový moderátor Libor Bouček. Společně se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou odhalí žebříčky českých i zahraničních písní a diváci na konci každé epizody zjistí, která získá první příčku.

 

Chart Show od 18.2. každou sobotu ve 20:20 na Nově!0 hlasů
Vaše hodnocení