Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Reportérka publicistického pořadu Prásk na Nově pracuje již od září 2015. Začínala tu jako stážistka, dnes patří mezi ostřílené reportérky. Co by poradíla všem, kdo sní o práci v médiích?

Chceš pracovat v médiích? Reportérka Veronika Petruchová (22) ti poradí své triky a zkušenosti

Veronika Petruchová
zdroj: TV Nova Veronika Petruchová
aktualizováno 30.06.2017, 17:12 | 30.06.2017, 16:46 | Krásná.cz

Reportérka publicistického pořadu Prásk na Nově pracuje již od září 2015. Začínala tu jako stážistka, dnes patří mezi ostřílené reportérky. Co by poradíla všem, kdo sní o práci v médiích?

1. Proč jste si vybrala právě TV Nova?
Lákala mě práce v televizi, a když jsem zjistila, že je možná stáž na Nově, přišlo mi jako skvělý nápad to hned zkusit u té nejsledovanější televizní stanice v zemi. Člověk se nemá bát. Mě se to vyplatilo.

 

MĚSÍC STUDENTŮ A ABSOLVENTŮ: Přijď na stáž na TV NOVA!


2. Co si jako první vybavíte, když si vzpomenete na přijímací pohovor na stáž v TV Nova?
Před samotným pohovorem jsem byla v klidu. Když jsem ale pak seděla v místnosti plné mladých lidí, kteří měli stejný sen jako já, dostavila se tréma. Samotný pohovor byl složený z testu všeobecných znalostí a také jsme museli prokázat, že umíme pracovat s textem a informacemi.

 

Veronika Petruchová - 6
(Foto: TV Nova)


3. Jaký byl váš první den na stáži?

Akční. Hned jsem se přiřadila k jednomu z reportérů a dostala jsem se přímo k natáčení a tvorbě reportáže.


4. Co vám práce v TV Nova přinesla?
Rozhled a zkušenosti. Rychlý start kariéry. Během pár měsíců jsem se ze stáže dostala až k moderaci internetového pořadu. Nikdy jsem si nedokázala představit, že můžu pracovat na 120%. Práce v TV Nova je opravdu intenzivní a rychlá. I když má reportáž pouze dvě minuty stojí za ní spoustu práce.

 

Na baru: Bára Basiková - 1
(Foto: Jakub Deml)


5. Co byste vzkázali lidem, kteří o stáži v TV Nova uvažují?
Pro někoho, kdo chce pracovat v médiích je TV Nova nejlepší možností k získání cenných zkušeností. Takže můj vzkaz je jednoduchý: Jděte do toho.

 

 

Přehled o stážích i volných pozicích v televizi Nova sledujte ZDE.0 hlasů
Vaše hodnocení