Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Televize Nova odhalila další tři soutěžící čtvrté řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Vedle již oznámených Leony Machálkové a Jitky Boho, se představí také herec a moderátor Dalibor Gondík a mladé herečky Aneta Krejčíková a Berenika Kohout...

Další tři jména 4. řady Tváře odhaleny! Známe prvního muže!

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS
zdroj: TN.cz TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS
aktualizováno 01.08.2017, 13:48 | 01.08.2017, 13:48 | Krásná.cz

Televize Nova odhalila další tři soutěžící čtvrté řady zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Vedle již oznámených Leony Machálkové a Jitky Boho, se představí také herec a moderátor Dalibor Gondík a mladé herečky Aneta Krejčíková a Berenika Kohoutová, které znáte třeba z oblíbeného seriálu Ulice!

Čtvrtá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas už zná více jak polovinu soutěžících! Když TV Nova oznámila, že se u diváků mimořádně oblíbený pořad vrátí se čtvrtou řadu, prozradila také první dvě jména.

 

Show si nenechají ujít zpěvačka a muzikálová herečka Leona Machálková a modelka a zpěvačka Jitka Boho.

 

V pondělí odhalila televize další tři jména soutěžících. Diváci čtvrté řady se mohou těšit na herce a moderátora Dalibora Gondíka, který si již show vyzkoušel v minulé řadě, v šestém týdnu doplnil svojí sestru Adélu, která ve třetí řadě soutěžila, a utvořil druhou polovinu popového dua Modern Talking.

 

O přízeň hvězdné poroty se budou ucházet i dvě mladé krásné herečky, Berenika Kohoutová a Aneta Krejčíková. Obě diváci znají třeba ze seriálu Ulice, kde Berenika hraje postavu Markéty a s Anetinou postavou Gábiny Pumrové se diváci mohou vídat od prvních dílů.

 

"Je to pro mě velká zodpovědnost. Takový ten pocit, když si něco hrozně přejete, pak se to splní, ale znenadání přichází strach z toho, že to člověk pokazí. Každopádně se moc těším. Chtěla bych si to užít. Miluji spojení tance, zpěvu a herectví," řekla k účasti v show Aneta Krejčíková.

 

 

Jak se na čtvrtou řadu pořadu Tvoje tvář má známý hlas těší Dalibor Gondík a Berenika Kohoutová se dozvíte na oficiální stránce pořadu.

 

Vítězkou první řady Tváře se v červnu 2016 stala Hana Holišová. Na podzim si srdce diváků i přízeň poroty získal Jan Cina. Letos na jaře ovládla třetí řadu Tváře herečka Tatiana Vilhelmová.0 hlasů
Vaše hodnocení