Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Krásný zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, to je Deborah Kahl, všem známá jako Debbi. Ta momentálně nejen koncertuje, ale i pracuje na nové desce s producentem Dušanem Neuwerthem, stále studuje a ve volném čase se snaží s přítelem co nejvíce jezdit ...

Debbi: Mám ráda stres, je to můj hnací motor ROZHOVOR

Debbi
zdroj: Facebook official Debbi
aktualizováno 27.11.2016, 00:17 | 27.11.2016, 00:17 | Krásná.cz

Krásný zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, to je Deborah Kahl, všem známá jako Debbi. Ta momentálně nejen koncertuje, ale i pracuje na nové desce s producentem Dušanem Neuwerthem, stále studuje a ve volném čase se snaží s přítelem co nejvíce jezdit na koních.

Při svém vytížení si na nás našla chviličku a v krátkém rozhovoru nám poodkryla pomyslnou pokličku i ze svého střeženého soukromí a dětství.


Jak zvládáš pracovní shon, najdeš si čas na relaxaci? Jak odpočíváš?


Mám celkem ráda stres. Je to takový hnací motor. Alespoň pro mě určitě. Někdy věcí stíhám více, někdy méně, ale nejhorší by pro mě bylo, kdybych neměla co dělat. Určitě si ale najdu dostatek času na relaxaci, neboť ta je důležitá pro všechny z nás. V první řadě je pro mě relaxace moje zpívání, je to práce a koníček v jednom, což je ideální kombinace. Také často relaxuji a na koních, kde si zase odpočinu od zpěvu. Jinak si ale také velmi ráda zajdu například na masáž, tento typ hýčkání je samozřejmě taky parádní relax.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Debbi: Jako modelka trpím, ale jsem zvědavá, jak mě vidí někdo jiný
Debbi nebo Ewa? Adam Mišík chce obě!
Sedmnáctiletá Debbi zpívá jen to, co se jí líbí


Patříš mezi obdivované ženy nejen svým hlasem ale i krásou, bylo tomu tak i v dětství?


Nejsem si moc jistá, jestli opravdu patřím mezi obdivované krásky, ale myslím si, že jako dítě jsem snad roztomilá trochu byla, tedy alespoň do puberty určitě. Vzpomínám si na svou první lásku na „pískovišti“, která trvala od 3 do 5 třídy. Byl to největší třídní rocker Karel, který mi asi právě kvůli tomu nikdy nenapsal psaníčko. Za to se ale nedržel zkrátka, jak jiní kluci jeho věku, a ve čtvrté třídě mi dal pusu, což byla moje první pusinka. Takže jsem asi trochu roztomilá být musela.

 

Debbi v dětství
(Foto: oficiální zdroj)

 

Jak o sebe pečuješ, abys vypadala skvěle, máš nějaké tipy a rady?


Miluji kosmetické přípravky, a pokud na to mam čas, ráda o sebe pečlivě pečuji. Mám bohužel trochu problematickou plet’ a proto se snažím o ní co nejlépe pečovat. Je vždy potřeba se o sebe starat důkladně, aby tělo netrpělo.

 

Debbi a péče
(Foto: oficiální zdroj)


Problematická pleť trápí i mnoho našich čtenářek. máš třeba nějaké oblíbené produkty, které ti na ni spolehlivě zabírají?
Mě například velmi vyhovují peelingy, které používám hlavně na obličeji a sama za sebe tedy mohu říci, že u mě fungují skvěle. Nejvíce využívám peelingy s obsahem přírodních ingrediencí. Jejich hlavní složkou je káva, která je pro mnohé z nás životabudičem, bez které si nedokážeme představit náš den. A podobné účinky má i na můj zevnějšek, aktivně bojuje s různými nedostatky a nedokonalostmi mé pleti, zlepšuje cirkulaci krve a mimo jiné i zbavuje pleť toxinů. Zejména po náročných dnech plných koncertů je přesně toto, co moje pleť potřebuje.


Náš tip na kávové osvěžení:

 

Kávové opojení
(Foto: Archiv firem)


* Mýdlo Discover Cuban Rhythms, Oriflame (90 g, 49 Kč). Aromatické mýdlo s exotickými tóny kávových bobů a cukru má jemné složení, vhodné pro každodenní použití.

 

* Opojný krém na ruce - irská káva, Dermacol (100 ml, 59 Kč). Hydratační krém na ruce s vůní irské kávy a kofeinem intenzivně zvláčňuje pokožku rukou, chrání ji před vysušením a vnějšími vlivy. Kofein podporuje mikrocirkulaci v pokožce a dodává buňkám energii, opojné aroma irské kávy povzbudí tělo i smysly a promění péči o ruce v nevšední zážitek.

 

* Přírodní peeling Mark Scrub Coffee Original (432 Kč). Vysoký obsah kofeinu ze zrn kávy robusta zlepšuje cirkulaci krve a zbavuje pleť toxinů. Je skvělým zdrojem antioxidantů, a tím zabraňuje i tvorbě vrásek.


* Sprchový gel Brazilská káva, Yves Rocher (100 ml, 69 Kč).


Jsi typ člověka, který chce vypadat vždy skvěle, nebo to leckdy neřešíš a vyjdeš ven i neupravená?

Snažím se vypadat vždy alespoň trochu k světu, přičemž ale s klidnou duší přiznávám, že v běžném životě se spíše nelíčím. Myslím si, že si plet’ občas zaslouží mezi všemi koncerty apod. odpočinek od make-upu a všech těch líčidel. Ono to ani nejde, abychom my ženy byly neustále každou minutu každého dne namalované jako hlavní hrdinky v televizních seriálech a filmech.

 

Debbi v dospívání
(Foto: oficiální zdroj)0 hlasů
Vaše hodnocení