Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

I když je to už neuvěřitelných třicet let, co byl do kin uveden film Hříšný tanec, stále je svým silným příběhem oblíbený a vlastně i nesmrtelný. Jak ale vypadá hlavní postava Baby, která se vedle Patricka Swayzeho naučila onomu hříšnému tanci? He...

Do jaké podoby se protančila představitelka Baby z Hříšného tance? Mrkněte, pořád má šmrnc

Jennifer Grey
zdroj: Profimedia Jennifer Grey
aktualizováno 17.05.2017, 00:13 | 17.05.2017, 00:13 | DyA

I když je to už neuvěřitelných třicet let, co byl do kin uveden film Hříšný tanec, stále je svým silným příběhem oblíbený a vlastně i nesmrtelný. Jak ale vypadá hlavní postava Baby, která se vedle Patricka Swayzeho naučila onomu hříšnému tanci? Herečka Jennifer Grey za tři roky oslaví šedesát let, a rozhodně se za poslední léta nenudila.

Jestli bylo něco, co Jennifer poslední roky opravdu zlobilo, pak to bylo zdraví. Před sedmi lety jí lékaři zjistili nádor na krku. Naštěstí byl objeven včas, a tak byl odstraněn ještě dříve, než začal metastazovat. Herečka trpěla problémy s krkem již dříve, a to po autonehodě, kterou měla jenom pár dní po premiéře Hříšného tance. Po čelním nárazu si ho Jennifer velmi ošklivě pochroumala, ale naštěstí se nestalo nic vážnějšího.


I když se herečka v dalších filmech příliš neobjevovala, tanec jí zůstal stále blízký. A to dokonce tak, že v roce 2010 vyhrála americkou taneční show Když hvězdy tančí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šokující proměna! Kevina ze Sám doma zničily drogy a alkohol
Z hvězdy telenovel je dáma! Podívej se, jak se změnila Natalia Oreiro
Pamatuješ si na herečku ze seriálu Sabrina, mladá čarodějnice? Vyzrála jako víno!


Pokud si chceš připomenout zamilovaný příběh Baby a Johnnyho, nezapomeň se pátek ve 20:20 dívat na Hříšný tanec, který odvysílá TV Nova.

 

Jennifer Grey
(Foto: Profimedia)

 

Jennifer Grey
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení