Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Ewa Farna (23) slaví už deset let své pěvecké kariéry. Je neuvěřitelné, jak to rychle uteklo a z malé holky, která se proslavila písní Měls mě vůbec rád, se stala zpěvačka, která sklízí obdivy ze všech stran, a to jak u nás v České republice, tak ...

Ewa Farna slaví deset let své kariéry. Rozhovor plný novinek ze soukromí i z profesního života

Ewa Farna - 7
zdroj: Instagram Ewa Farna - 7
aktualizováno 06.11.2016, 00:37 | 06.11.2016, 00:37 | Krásná.cz

Ewa Farna (23) slaví už deset let své pěvecké kariéry. Je neuvěřitelné, jak to rychle uteklo a z malé holky, která se proslavila písní Měls mě vůbec rád, se stala zpěvačka, která sklízí obdivy ze všech stran, a to jak u nás v České republice, tak v sousedním Polsku.

Na co se můžeme na tvém velkém koncertě 11. listopadu ve fóru Karlín těšit?

Budou tam hvězdné tváře jako Majk Spirit, Klára Výtisková a Patrície, která mi napsala píseň Boky jako skříň. Budou tam mé covery, které měly velký počet shlédnutí, tak proto jsem se rozhodla tam tyto písně zazpívat. Budou tam písně z mých prvních desek, které už jsme nezpívali osm let. Myslím, že to bude hodně zajímavé a pestré a fanoušci se mají na co těšit.

 

Máš sama hosdně úspěšných fláků, ale závidíš nějaké kolegyni nějakou písničku tak moc, že tě mrzí, že to není tvůj hit?
Musím se přiznat, že ano. Je to hodně zahraničních zpěvaček. Ale nemusím chodit moc daleko, závidím i mým českým kolegyním, jako je Klára Výtisková, která má úžasnou písničku Country girl, kterou jí opravdu závidím. Celeste Buckingham má super písničky. Jenže rozdíl mezi námi je, že já zpívám v češtině a ony v angličtině. Zkoušela jsem udělat svou verzi jejich písniček, ale ty jejich písničky jsou v angličtině tak skvělé, že to prostě nejde.

 

 

Úspěch v hudebním byznysu ti upřít nelze, láká tě i herectví? 

Ony vlastně ty klipy, které nahrávám, vyžadují herectví. Ale vyzkoušela jsem si práci před kamerou hlavně při pěvecké soutěži SuperStar, kde jsem měla možnost být porotkyně. Musím se přiznat, že mě ani nelákají muzikály, ale spíše činoherní hry, kde bych si moc ráda zahrála. Moc ráda bych časem chodila na lekce herectví, takže beru herectví v úvahu a ráda bych se vněm posunula.

 

Ewa farna
(Foto: facebook)

 

U čeho relaxuješ?

Nejvíce relaxuju u filmů a seriálů, kde opravdu vypnu. Teď zrovna koukám na sitcom Přátelé, což je skvělé, když přijedu unavená z koncertu, tak je příjemné u něčeho takového usnout. Jsem velký filmový maniak, u toho ráda odpočívám, ale také ráda vařím, což je pro mě velký relax. A samozřejmě spánek, protože jsem velký spáč.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Zpěvák Mikolas Josef, sám sobě producentem ROZHOVOR
Co by Flabgee poradila začínajícím youtuberkám? ROZHOVOR!
KRISTYNACHD: Nikdy se nevzdávám

 

Co tě zaujalo na tvém příteli?

Poznali jsme se v kapele, kde spolu hrajem už osm let.  Je asi milion důvodu, proč jsme se dali dohromady. To je téma pomalu  na knížku. Je to pro mě ideální přítel a je moc faktorů, proč už jsme spolu třetí rokem a funguje to.

 

Jak vzpomínáš na svého původního manažera Leška Wronku?
Patří mezi mé nejbližší lidi, vždycky si ho budu moc vážit. Je to neskutečně zábavný člověk, ale také přísný. Což mě na začátku trošku děsilo, ale díky němu mě to kopalo dál. Díky němu žiju příběh, který žiju. Takže jsem mu opravdu hodně vděčná a vážím si ho. Takže na něj vzpomínám ráda.
 

Co dalšího na sebe Ewa prozradila se dozvíte v tomto videu.1 hlasů
Vaše hodnocení