Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Herečka Sara Sandeva(18), známá především z oblíbeného seriálu Ulice, se nám exkluzivně svěřila s nejrůznějšími novinkami z jejího života.

Exkluzivní rozhovor s představitelkou Skyler Sarou Sandevou: Přítele nemám, zatím jsem nezadaná!

Sara Sandeva - 10
zdroj: Instagram/Facebook/TV Nova/Youtube Sara Sandeva - 10
aktualizováno 18.04.2016, 11:18 | 18.04.2016, 10:50 | cej

Herečka Sara Sandeva(18), známá především z oblíbeného seriálu Ulice, se nám exkluzivně svěřila s nejrůznějšími novinkami z jejího života.

Prozradila nám, jak se cítí v seriálové roli budoucí maminky, která zažívá těžké trable. Jak se celá tato situace vyvine? Jak se k tomu postaví Franta? Tohle vše a ještě více se z jejího soukromí se dočtete v našem rozhovoru!


Chtěla bych se tě zeptat, jak to bude dál se Skyler a Frantou?
Myslím si, že se v příštích dílech budou dít hodně zlomové situace, a to hlavně pro Skyler, která očekává, a samozřejmě i potřebuje, Frantovu oporu. Je ale otázka, jestli on tohle chápe...


Myslíš že, celou tuhle situaci Skyler ustojí?
Skyler je chytrá slečna, která se jen tak něčeho nebojí, ale zároveň je hodně citlivá. Má svoji hlavu a pevně věřím, že těžkou situaci ustojí a rozhodne se správně.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jsem V TOM! Jak to řeknu rodičům?
10 ověřených tipů, jak nebýt V TOM: Franta z Ulice "zbouchnul" Skyler! Jak se chovat, abys nedopadla jako ona?
Poláková, Voříšková a Sandeva spolu v jedné komedii! První ukázka


Objevilo se několik spekulací o tom, že dítě není Frantovo, co nám k tomu řekneš?
Skyler je sice živá a temperamentní slečna, ale přítele má jen jednoho a je mu věrná, i když mají převážně vztah na dálku.


Budoucí maminku jsi hrála již v minulosti a teď v Ulici, jak se hrají situace, které z běžného života osobně neznáš?
Situace, které jsem nezažila v reálném životě, se samozřejmě hrají hůře, ale když mě čeká právě takové natáčení, o to víc se na ně snažím připravit. Baví mě ztvárňovat role, které nejsou obyčejné.

 

Sara Sandeva - 16
(Foto: Instagram/Facebook/TV Nova/Youtube)


Je těžké v roli Skyler mluvit anglicky a nyní předstírat horší češtinu?
Ze začátku to pro mě bylo hodně těžké mluvit horší češtinou, protože jsem se snažila napodobit přízvuk cizinců, aby to bylo co nejreálnější. Angličtina mi zas takový problém nedělá.


Mnoho fanoušků nám do redakce psalo, jaké národnosti jsou tví seriáloví rodiče. Jsou to Češi?

Musím uznat, že Ulice mi vybrala skvělé seriálové rodiče, se kterými si rozumím před i za kamerou. Amy Huck je Američanka, která žije u nás v Čechách. Thomas Zielinski je "Čechoněmec". Oba žijí v Čechách. Thomas mluví perfektně česky a Amy zvládá komunikovat.

 


A jak to máte s Frantou? Chodíte spolu i v reálu, nebo jste jen kamarádi?

S Matyášem, představitelem Franty, jsme v reálu dobří kamarádi. Nechodíme spolu. Natáčení, při kterém hrajeme pár, bereme profesionálně.


Co se týče tvého soukromí, máš přítele nebo jsi single?
V současné chvíli přítele nemám, zatím jsem nezadaná.


Jak si začala s herectvím?
V současné době studuji konzervatoř. Ale s herectvím jsem začala již v 6 letech, kdy jsem se přihlásila do dramatického kroužku.


Můžeš nám jen lehce nastínit, co se bude v Ulici odehrávat dál?
Bude mezi nimi první velká hádka. Franta se nezachová tak, jak by v dané situaci asi měl. To Skyler určitým způsobem zklame. Budou to mít hodně těžké oba dva. Jejich situaci budou i nadále řešit také jejich rodiče. A taky se objeví Miloš a Halamová a... A na zbytek si musíte počkat.


Co dalšího na sebe prozradila, si můžete přečíst v online rozhovoru se Sarou ZDE.1 hlasů
Vaše hodnocení