Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Finále fenomenální show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas je tady! Bohužel se finále nejsledovanější české show neobešlo bez komplikací. Martu Jandovou těšně před posledním kolem skolil zákeřný bacil! Zvládne proměnu?

FINÁLE TVÁŘE: Martu Jandovou skolil zákeřný bacil! Zvládne to?

Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová - 4
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová - 4
aktualizováno 19.11.2016, 11:28 | 19.11.2016, 11:28 | Krásná.cz

Finále fenomenální show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas je tady! Bohužel se finále nejsledovanější české show neobešlo bez komplikací. Martu Jandovou těšně před posledním kolem skolil zákeřný bacil! Zvládne proměnu?

Už zítra večer uvidíme bojovat Martu Jandovou, Honzu Cinu, Davida Gránského a Aničku Slováčkovou o titul vítěze druhé řady pořadu a o 150 000 Kč, které Nadace Nova věnuje vybrané charitativní organizaci.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová - 2
(Foto: TV Nova)

 

Martu ale skolil bacil. V zákulisí měla Marta Jandovápro jistotu roušku. „Mám ucpané všechny kanály v hlavě. Malá přišla ze školky s nějakým bacilem, který skočil i na mě. Měl takovou velkou baseballovou pálku a přetáhl mě. Dobré je, že mám písničku, která se hodí k mému stavu. Je pomalá, ucouraná, ale závěrečně velkolepá. Třeba si ještě hepčíknu na konci,” směje se Marta, která se ve finále promění v malovanou postavičku Jessicu Rabbit z filmu Falešná hra s králíkem Rogerem. „Budou mě hodně utahovat v pase, tak jsem zvědavá, jestli si vůbec sednu,” říká Marta před svou poslední proměnou v soutěži.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová - 1
(Foto: TV Nova)

 

Diváky čekají zítra večer kromě soutěžních proměn také tři specální čísla. Roman Vojtek a Miroslav Etzler si střihnou milostný duet z muzikálu Fantom opery. Ivana Jirešová a Markéta Procházková se promění v Renee Zellweger a Catherine Zeta-Jones a zazpívají píseň z muzikálu Chicago. Své síly pak spojí porota s moderátorem Ondřejem Sokolem a představí se jako švédská kapela ABBA.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Marta Jandová - 3
(Foto: TV Nova)Nezapomenutelné proměny, fascinující čísla i úplného vítěze druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas uvidíte už v neděli ve 20:20 na Nově!0 hlasů
Vaše hodnocení