Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

O víkendu otřásla námi všemi zpráva, že při tragické nehodě zahynul teprve čtyřicetiletý herec Paul Walker. Připomeň si ho v následující galerii.

GALERIE na památku Paula Walkera: 20 nejsladších fotek

Paul Walker
zdroj: isifa.com Paul Walker
aktualizováno 03.12.2013, 08:41 | 02.12.2013, 12:09 | Krásná.cz

O víkendu otřásla námi všemi zpráva, že při tragické nehodě zahynul teprve čtyřicetiletý herec Paul Walker. Připomeň si ho v následující galerii.

Podle agentury AP Walker v době nehody, která se stala v sobotu severně od Los Angeles, za volantem neseděl. Podle prohlášení z oficiální facebookové stránky herce byl Walker v momentě nehody spolujezdcem ve voze přítele. Namířeno měli na charitativní akci organizace Reach Out Worldwide.

 

Walker začal hrát v útlém věku, často se objevoval v reklamách. V roce 1987 si pak zahrál postavu profesora Benneta ve snímku Příšera z šatníku a zazářil například také v televizním seriálu Throb. Zanechal po sobě 15letou dceru Meadow.


TRAGÉDIE: Paul Walker z Rychle a zběsile uhořel v luxusním Porsche
Paul Walker po sobě zanechal patnáctiletou dceru! Je na zhroucení!

 

Walker naposledy pracoval na sedmém díle série Rychle a zběsile, která ho nejvíc proslavila. Posledním dokončeným filmem s Walkerem je thriller Hours.

 

Připomeň si sympatického herce v následující galerii:

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kamarád zesnulého Paula Walkera se rozplakal u místa nehody, podívejte se na video

Tohle zbylo z auta, ve kterém zemřel Paul Walker!1 hlasů
Vaše hodnocení