Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

„Tik tok, on the clock. But the party don't stop now.“ Tak zní refrén úspěšné písničky Tik Tok, která v roce 2009 válcovala všechny hudební hitparády. Jak se zdá, párty asi opravdu ještě neskončila, protože zpěvačka Kesha hlásí comeback. Jenže! Má...

Hitu Tik Tok už dávno odzvonilo! Kdysi úspěšná zpěvačka KESHA oplývá kily navíc! Poznala bys ji?

Kesha - 9
zdroj: Profimedia / instagram Kesha - 9
aktualizováno 19.07.2017, 00:40 | 19.07.2017, 00:40 | DyA

„Tik tok, on the clock. But the party don't stop now.“ Tak zní refrén úspěšné písničky Tik Tok, která v roce 2009 válcovala všechny hudební hitparády. Jak se zdá, párty asi opravdu ještě neskončila, protože zpěvačka Kesha hlásí comeback. Jenže! Málokdo zpěvačku pozná. Během dlouhé odmlky Kesha nabrala pár kilo navíc a rozhodně nepůsobí sebevědomě a drze.

Se třicetiletou zpěvačkou se život nikdy příliš nemaloval. Už ve svých sedmnácti letech dřela na tom, aby se dokázala prosadit na hudební scéně. Právě v tomto období ji poznal producent Dr. Luke, který si ji vzal pod svá křídla. Jenže kýžený úspěch stále nepřicházel, a tak si Kesha přivydělávala jako servírka nebo prodavačka. Zlom nastal až v roce 2009, kdy se zpěvákem Flo Rida nazpívala píseň Right Round. Právě v této době se Keshe opravdu vedlo, a tak vznikaly i její sólové počiny jako Tik Tok, Blah Blah Blah či Timber.


Jenže časem se ukázalo, že spolupráce s producentem Dr. Lukem zřejmě nebyla tou správnou volbou. Podle Keshy zapříčinil její problém s anorexií, protože ji neustále nutil do hubnutí. Dokonce následovala i žaloba, podle které ji producent sexuálně zneužíval. Podle posledních informací tento soudní spor Kesha zatím prohrává. Současně prohrává i boj s kily. V posledních letech opravdu výrazně přibrala, a tak ji mnoho fanoušků ani nepoznává.

 

Podívej se, jak Kesha vypadá dnes.

  

Kesha
(Foto: Profimedia)

 

Kesha
(Foto: Profimedia)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Poznala bys Hilary Duff? Sekla s hraním a je matkou na plný úvazek!
Tohle rozhodně není HOROROVÁ IMAGE! Ze Samary z Kruhu je sexy dívka!
Monika z Přátel oslavila 53. narozeniny! Na jejím vzhledu se podepsaly četné plastiky

 

Kesha
(Foto: Profimedia)

 

Líbí se ti její nový singl s názvem Praying?

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení