Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Možná už jste zaregistrovaly, že na podzim odstartuje další, už čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Opět se můžete těšit na osm soutěžících, kteří budou ohromovat nejenom svým hlasem, ale i tanečními kreacemi. Na koho se to ale budeme dívat?

HLASUJ! Koho by sis přála vidět v soutěži Tvoje tvář má známý hlas?

Tvoje tvář má známý hlas - logo
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas - logo
aktualizováno 01.08.2017, 14:59 | 01.08.2017, 14:28 | Krásná.cz / sim

Možná už jste zaregistrovaly, že na podzim odstartuje další, už čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas. Opět se můžete těšit na osm soutěžících, kteří budou ohromovat nejenom svým hlasem, ale i tanečními kreacemi. Na koho se to ale budeme dívat?

Televize Nova zatím prozradila pět z nich. Jsou jimi Leona Machálková, Jitka Boho, Dalibor Gondík, který si show už vyzkoušel v minulé řadě po boku své sestry Adély Gondíkové. Poslední dvě krásky, které Nova odhalila, jsou herečky známé ze seriálu Ulice Berenika Kohoutová a Aneta Krejčíková.

 

Poslední tři, kteří se budou prát o přízeň nejenom diváků, ale hlavně hvězdné poroty, jsou zatím veřejnosti neznámí. Na koho byste se nejraději každou neděli dívaly vy? Kdo je podle vás nejlepší showman, tanečník či zpěvák?

 

Lámeme si tím hlavy i my v redakci a máme své tipy a favority, nebo oblíbence, tkeré bychom chtěli v této show vidět.

 

Mohl by to být například Sebastian? Mladičký popový zpěvák, kytarista a textař, který svou hezkou tvářičkou ohromuje stále více dívek? O svém pěveckém umu přesvědčuje každou vydanou písní a není pochyb, že by se skvěle předvedl i coby tanečník.

 

Sebastian
(Foto: Instagram)

 

Přijala by výzvu taková Kristýna Leichtová, talentovaná herečka, která se mimochodem věnuje i tanci a zpěvu? Představitelka Ivušky z Comebacku by byla určitě krásnou ozdobou soutěže.

 

Kristina leichtová
(Foto: Facebook official)

 

Nebo by podle vás předvedl nejlepší show herec a moderátor Tomáš Matonoha? Není tajemstvím, že se tento herec pyšní smyslem pro humor. Soutěž by tedy jistě také uměl okořenit.

 

Tomáš Matonoha
(Foto: Facebook official)

 

Zopakoval by si talentovou soutěž zpěvák skupiny Slza Petr Lexa alias Hoggy? Ten si už talentovou soutěží prošel, byla to soutěž Hlas Československa a dostal se dokonce až do finálových kol. O jeho nadání tedy nemůže být pochyb a zaručeně by se bylo na co koukat.

 

Petr Laxa
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tvoje tvář má známý hlas se vrací! První dvě soutěžící odhaleny

Další tři jména 4. řady Tváře odhaleny! Známe prvního muže!

Voxel se pochlubil: Kdy dostal první pusu a je na cestě druhé dítě? ROZHOVOR

 

A co takhle vidět na podiu soutěže Tvoje tvář má známý hlas řádit Ewu Farnou? Charismatická zpěvačka má nejenom skvělý hlas, ale i pořádnou výdrž. Na svých koncertech dokáže rozproudit celé davy.

 

ewa farna
(Foto: Facebook official)

 

Anketa
Kdo by tě nejvíc potěšil jako soutěžící v show Tvoje tvář má známý hlas?
332 hlasů
Sebastian
107 hlasů
Tomáš Matonoha
488 hlasů
Petr Lexa
211 hlasů
Ewa Farna
Hlasovalo 1458 lidí
 

 

To jsou naše hvězdné tipy. Dnes v 16:00 budou odtajněny poslední tři jména. Bude mezi nimi někdo z výše uvedených?

 

Koho byste viděly v převleku známých hvězd nejraději vy? Pište své tipy a třeba se v soutěži váš oblíbený interpret či herec opravdu objeví.0 hlasů
Vaše hodnocení