Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Druhou řadu pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl Jan CIna. Není to však žádným překvapením, kdo jiný si to zasloužil víc než tenhle neuvěřitelně talentovaný člověk!

Honza Cina je absolutním vítězem druhé řady Tvojí tváře!

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz 12. díl
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz 12. díl
aktualizováno 20.11.2016, 22:25 | 20.11.2016, 22:25 | Krásná.cz

Druhou řadu pěvecké soutěže Tvoje tvář má známý hlas ovládl Jan CIna. Není to však žádným překvapením, kdo jiný si to zasloužil víc než tenhle neuvěřitelně talentovaný člověk!

V neděli večer odvysílala televize Nova finálový díl show Tvoje tvář má známý has. Celkovým vítězem pořadu se stal Honza Cina, který se představil jako Scatman John a získal od Nadace Nova vítězný šek v hodnotě 150 000 Kč. Výhru věnuje mobilnímu hospici Ondrášek pomáhající nevyléčitelně nemocný dětem. "Každý máme nějaké sny. Když jsem byl malý, pořád jsem si zpíval a otravoval tím rodiče. Je skvělé, když můžu zpívat, vyhraju takovou soutěž a nikoho tím neotravuju,” řekl po Hance Holišové druhý vítěz pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Cina jako Scatman John
(Foto: TV Nova)

 

Druhé místo obsadil David Gránský jako Marilyn Manson, třetí místo Marta Jandová jako Jessica Rabbit a čtvrté místo Anička Slováčková jako Katarína Knechtová. Ve finálové epizodě vystoupili také ostatní soutěžící. Roman Vojtek a Miroslav Etzler zazpívali duet z muzikálu Fantom opery, Ivana Jirešová a Markéta Procházková z muzikálu Chicago a porota spojila síly s moderátorem Ondřejem Sokolem a společně vystoupili jako švédská skupina ABBA.

 

Tvoje tvář má známý hlas: Porota a Ondřej Sokol jako ABBA
(Foto: TV Nova)0 hlasů
Vaše hodnocení