Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kanadský zpěvák Justin Bieber (18) bude hrát zásadní roli v novém seriálu. Nebude v něm sice hrát, ale bude se podílet na scénáři.

Justin Bieber chystá vlastní seriál! Končí se zpíváním?

Justin Bieber
zdroj: isifa.com Justin Bieber
aktualizováno 20.12.2012, 10:49 | 19.12.2012, 11:09 | ana/trm

Kanadský zpěvák Justin Bieber (18) bude hrát zásadní roli v novém seriálu. Nebude v něm sice hrát, ale bude se podílet na scénáři.

Americká televize ABC bude s idolem dívčích srdcí natáčet nový seriál. Justin v něm sice nemá hrát, bude se ale částečně podílet na jeho realizaci. Scénář hlavní postavy je napsán podle jeho vlastního životního příběhu a zabývat se má především obdobím, kdy Justin nebyl ještě slavným. Scénář připravili tvůrci televizní série Entourage Matt Wolpert a Ben Nedivi, Justin působí jako producent.

 

Justin Bieber
(Foto: isifa.com)

 

Zdá se, že se Justinovi v poslední době daří. Na nedávném předávání cen MTV ve Frankfurtu přímo zářil, jelikož se stal nejlepším zpěvákem, nejlepším popovým interpretem a také vyhrál v kategorii Best World Stage. Galavečer Bieber doslova ovládl.

 

Hraní by mu ale šlo - jak je vidět i v jeho videoklipech.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Justin Bieber dostal medaili od britské královny Alžběty II.

Pro fanynky všechno: Justin Bieber se svlékl z kůže!

Otřesné! Šílenec chtěl zabít a vykastrovat Justina Biebera!

 

Dokonce se k němu vrátila i přítelkyně Selena Gomez, která se rozhodla dát Bieberovi poslední šanci. Rozešli se před pár týdny, ale dlouho bez sebe nevydrželi.2 hlasů
Vaše hodnocení