Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Americký krasavec Justin Bieber, který je jedním z nejúspěšnějších interpretů poslední dekády, letos fanouškům nadělí své první vánoční album.

Justin Bieber vydává své první vánoční album!

Justin Bieber
zdroj: Universal Music Justin Bieber
aktualizováno 14.10.2011, 10:07 | 14.10.2011, 00:00 | Krasna.cz/trm

Americký krasavec Justin Bieber, který je jedním z nejúspěšnějších interpretů poslední dekády, letos fanouškům nadělí své první vánoční album.

Pod názvem “Under The Mistletoe“ ho v obchodech najdeš již poslední říjnový den. Album nabídne celkem jedenáct skladeb, přičemž z velké části jde o předělávky známých vánočních písní, kterým dal Justin novou tvář a sound 21. století.

 

Justin Bieber
(Foto: Universal Music)

 

Zpěvák a jeho tým neponechali nic náhodě a do studia si při natáčení pozvali i několik slavných hostů. Na desce tak zapěje například i Usher, kapela Boyz II Men, rapper Busta Rhymes nebo zpěvačka Mariah Carey, která s Justinem přezpívala její legendární vánoční hit “All I Want For Christmas Is You“.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Půjde Justin Bieber donaha?
Zamilovaný Justin Bieber: Je mu sedmnáct a už se chce ženit!
Film o Justinu Bieberovi každý nežere

 

Již 18. října bude mít světovou premiéru video pilotního singlu z desky “Under The Mistletoe“, kterým je skladba “Mistletoe“. Tento song pro Justina složilo a produkovalo kanadské duo The Messengers, které má na triku i jeho nedávný velký hit “Never Say Never“.


Videoklip k písni zpěvák natáčel koncem září v americkém městě Franklin ležícím ve státě Tennessee, režie se ujal Roman White, který tutéž úlohu přijal i při natáčení klipu k písni “One Less Lonely Girl“.

 

 

Pokud patříš mezi příznivce tzv. deluxe verzí, určitě si ji nenech ujít! Dočkáš se totiž mnoha bonusů. Především na CD najdeš čtyři další vánoční písně (mimo jiné i Justinovu interpretaci legendární “Silent Night“) a nebude chybět ani přibalené DVD. To bude obsahovat téměř půlhodinový dokument o natáčení desky a videoklip k písni “Pray“.


Justin Bieber je prostě fenomén! V sedmnácti letech má na svém kontě pět alb, kterých prodal více než 11 miliónů kusů, na Twitteru ho denně sleduje 13 miliónů fanoušků, 36 miliónů přátel má na svém facebooku a všechny jeho videoklipy na Youtube a VEVO shlédlo více než 2,2 biliónů lidí…3 hlasů
Vaše hodnocení