Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hudební soutěž SuperStar s sebou přináší mnoho pěveckých talentů, kteří sní o jediném – uspět ve velkém světě showbusinessu. Některým se jejich přání splní, jiní ochutnají slávu jenom na pár minut. Podobně je tomu i u účastnice první řady SuperSta...

Hudbu pověsila na hřebík! Neuhodnete, jakou profesi dělá účastnice SuperStar dnes

Šárka Vaňková
zdroj: Profimedia Šárka Vaňková
aktualizováno 10.03.2018, 00:00 | 10.03.2018, 00:00 | Krásná.cz

Hudební soutěž SuperStar s sebou přináší mnoho pěveckých talentů, kteří sní o jediném – uspět ve velkém světě showbusinessu. Některým se jejich přání splní, jiní ochutnají slávu jenom na pár minut. Podobně je tomu i u účastnice první řady SuperStar, které mnozí předpovídali zářnou budoucnost ve světle reflektorů.

Jak to tak bývá, člověk míní, život mění. I když není pochyb o tom, že Šárka Vaňková oplývá hudebním talentem, dnes bychom ji s mikrofonem v ruce sotva nalezli. Pokud si dobře vzpomínáte, v první sérii SuperStar se probojovala až do samotného finále, ve kterém nakonec zvítězila Aneta Langerová. Po skončení soutěže dostala Šárka několik nabídek k účinkování v muzikálu. Nakonec se zpěvačka rozhodla pro sólovou dráhu a vydala dvě desky, konkrétně Věřím náhodám a Teď a tady.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kouzlo neúspěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády
Který fešák ze SuperStar si získal tvé srdce? VELKÁ ANKETA
ŠOKUJÍCÍ! Tyhle hudební hvězdy znáš jenom díky PĚVECKÝM SOUTĚŽÍM!

 

Bohužel Šárka na vlastní kůži poznala, že uspět na hudebním poli chce nejen talent, ale i notnou dávku štěstí. A tak se nadějná zpěvačka stáhla do ústraní, a rozhodla se, že prorazí jako make-up artistka. Nutno podotknout, že Šárka dlouho nemohla najít štěstí ani v partnerských vztazích. Média informovala o jejím vztahu se Sámerem Issou, Danielem Hůlkou, ale třeba i režisérem Filipem Renčem, se kterým byla i krátce zasnoubena.

 

A jak vypadá Šárka Vaňková dnes?

 

Šárka Vaňková
(Foto: facebook)

 

Šárka Vaňková
(Foto: Profimedia)

 

Poznali byste ji? Svůj názor nám napište do komentářů. 0 hlasů
Vaše hodnocení