Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kelly Osbourne vždycky trápila nějaká ta kila navíc, a tak se nebála vyzkoušet kdejaké diety. Výsledek se sice rychle dostavil, ale následně přišla horká sprcha v podobě jojo efektu. V současné době vypadá dcera Ozzyho Osbourna dokonale! Nejen, že...

Kelly Osbourne už dávno není baculatá kulička! Jak vypadá v současnosti?

Kelly Osbourne
zdroj: Profimedia Kelly Osbourne
aktualizováno 21.06.2017, 00:56 | 21.06.2017, 00:56 | Krásná.cz

Kelly Osbourne vždycky trápila nějaká ta kila navíc, a tak se nebála vyzkoušet kdejaké diety. Výsledek se sice rychle dostavil, ale následně přišla horká sprcha v podobě jojo efektu. V současné době vypadá dcera Ozzyho Osbourna dokonale! Nejen, že si udržuje štíhlou postavu, ale zároveň se nebojí ukázat ženské křivky.

Dvaatřicetiletá anglická zpěvačka toho o dietách ví mnoho, a tak nakonec došla k závěru, že vše je jenom o zdravém stravování a pravidelném pohybu.

 

Triky podle Kelly
Kelly se drží základních pravidel, které bychom si měli všichni osvojit. Základem je pravidelné stravování. V nejlepším případě bys měla jíst zhruba po dvou až třech hodinách. Často se nám ale stane, že mlsáme i ve chvíli, kdy hlad nemáme. Na tohle si dej velký pozor. Zajímavou fintou je také to, že Kelly radí, abychom nezačali vařit v momentě, kdy se dostavil hlad. Ptáš se proč? Odpověď je jednoduchá! Při vaření totiž velmi často uždibujeme, což naší dietě nepomáhá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kde je ten roztomile oplácaný chlapeček z Dva a půl chlapa? Šokující proměna Angusta T. Jonese!
To je proměna! Kouďáka ze seriálu Krok za Krokem bys sotva poznala!
Z dětské hvězdičky Amandy Bynes je oteklá třicátnice!

 

Zkus se zbavit všech omáček, sladkostí a jiných pochutin, které by tě mohly během diety lákat. Klidně si vezmi velkou tašku, do které všechny tyto věci naskládej a věnuj třeba bezdomovcům. Dále vyřaď veškeré sladké nápoje a denně vypij zhruba šest až osm sklenic vody.

 

Houby dieta!
Největším tajemstvím zpěvaččiny diety je konzumace hub. Houby mají v základě podobnou chuť jako maso, ale neobsahují příliš kalorií a ještě ke všemu tě dokonale zasytí. Zkus si udělat například rizoto s liškami, nebo "guláš" z hlívy ústřičné. Uvidíš, že tyto pokrmy si naprosto zamiluješ.

 

Takhle si Kelly zřejmě pamatuješ.

 

Kelly Osbourne
(Foto: Profimedia)

 

Kelly Osbourne
(Foto: Profimedia)

 

Její současná image je skvělá.

 

Kelly Osbourne
(Foto: Profimedia)

 

Kelly Osbourne
(Foto: Profimedia)

 

Kelly Osbourne
(Foto: Profimedia)

 0 hlasů
Vaše hodnocení