Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vyhrát v pěvecké soutěži SuperStar je snem snad každého mladého umělce. Jenže uspět před náročnou porotou a diváky, chce nejen notnou dávku talentu, ale i štěstí. A tak se občas stane, že i sebelepší zpěváci opustí soutěž ještě před samotným finál...

Kouzlo neúspěchu! Hvězdy, které SuperStar nevyhrály, ale přesto boří hitparády

Superstar
zdroj: oficiální zdroj Superstar
aktualizováno 03.03.2018, 00:18 | 03.03.2018, 00:18 | Krásná.cz

Vyhrát v pěvecké soutěži SuperStar je snem snad každého mladého umělce. Jenže uspět před náročnou porotou a diváky, chce nejen notnou dávku talentu, ale i štěstí. A tak se občas stane, že i sebelepší zpěváci opustí soutěž ještě před samotným finálovým večerem.

Dobrou zprávou je, že někteří si za svým snem jdou i po skončení soutěže. Představujeme ti účastníky SuperStar, kteří sice nevyhráli, ale přesto v hudebním průmyslu obstáli na jedničku. 


Tomáš Savka
Baví tě muzikály? Pak jsi určitě zaregistrovala, že Tomáš Savka, účastník první řady SuperStar, patří mezi matadory české muzikálové scény. Ve své první roli Chrise v muzikálu Miss Saigon se osvědčil, a tak bylo jenom otázkou času, kdy si nadějného zpěváka všimnou i jiná divadla. Dnes má Tomáš za sebou nespočet muzikálových počinů, z těch známějších můžeme jmenovat Tři mušketýry, Draculu, Pomádu, Romeo a Julie, Jesus Christ Superstar nebo třeba Evitu.

 

Tomáš Savka svatba - 1
(Foto: Facebook official)


Michael Foret

Po skončení SuperStar se Michael věnoval sólové tvorbě a vydal dvě studiová alba Forte a Uvnitř. Následně ho zlákal muzikál, a tak si Michael střihl jednu z hlavních rolí v muzikálu Děti ráje, která ho dostala do povědomí muzikálových diváků. Úspěch sklidil i ve slavném muzikálu Les Miserables – Bídníci, kde se objevil v roli Enjolrase. V současné době Michael ztvárňuje roli Sky v muzikálu Mamma Mia!.

 

Michael Foret - 1
(Foto: Instagram)


Markéta Konvičková

Pokud bychom měli jmenovat jednu z nejpracovitějších zpěvaček u nás, pak rozhodně nesmíme zapomenout na Markétu Kovičkovou. Tahle třiadvacetiletá kráska vydala už neskutečných pět alb. Svůj talent a především všestrannost dokázala v show Tvoje tvář má známý hlas, kde obsadila třetí místo. Je nám jasné, že o Markétě ještě mnohokrát uslyšíme.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Který fešák ze SuperStar si získal tvé srdce? VELKÁ ANKETA
ŠOKUJÍCÍ! Tyhle hudební hvězdy znáš jenom díky PĚVECKÝM SOUTĚŽÍM!
Rok 2018 přeje milovníkům hudby. Kdo dorazí do Česka? Těšte se!


Ben Cristovao
V roce 2009 skončil v Československé SuperStar na sedmém místě, v roce 2018 si vychutnává roli porotce. Už tento fakt hovoří o tom, že Ben je hudební stálice, která má fanoušky nejen u nás, ale i v zahraničí. Jeho songy trhají na YouTube rekordy, a my se rozhodně nedivíme. Například písnička Bomby má přes 20 milionů zhlédnutí, pozadu nejsou ani ostatní videoklipy, které se taktéž pyšní vysokým počtem zhlédnutí a liků.

 

Ben Christovao
(Foto: TV Nova)


Deborah Kahlová
Rusovlasá zpěvačka Debbi patří k oslňujícím kráskám s dokonalým hlasem. Hned po skončení soutěže se Debbi vrhla do práce a vydala desku Touch the Sun. Ze stejnojmenné písničky se ihned stal hit, který bortil tuzemské hitparády. Není náhodou, že Debbi získala za písničku Touch the Sun cenu Anděl pro nejlepší píseň roku. Fanoušky nedávno potěšila albem Break, které vydala na podzim loňského roku.

 


Celeste Buckingham
Slovenská zpěvačka, která má americko-švýcarské kořeny, si posluchače podmanila singlem Run, Run, Run. Od vydání této písničky uplynul již nějaký ten pátek, ale krásná Celeste rozhodně v práci nepolevuje. Hudbě se věnuje na plný úvazek a nedávno si dokonce vyzkoušela roli herečky ve filmu Bajkeři, ke kterému s Adamem Mišíkem nazpívali písničku.

 

Celeste Buckingham - 6
(Foto: Instagram)


Václav Lebeda

Jméno Václav Lebeda ti nic neříká? A co takhle Voxel? Sympatického písničkáře se můžeš pamatovat z třetí řady Česko Slovenské SuperStar, kde sice nevyhrál, ale rozhodně si získal srdce mnohých fanynek. Od té doby produkuje jednu písničku za druhou a patří mezi oblíbené folkpopové zpěváky.

 

 1 hlasů
Vaše hodnocení