Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Hudební soutěž SuperStar se vrací na televizní obrazovky. V osmé řadě populární soutěže na nás čeká nespočet okouzlujících kluků, kteří si nás určitě získají nejen svým vzhledem, ale i sametovým hlasem a hudebním talentem. Pojďme si ale nejdříve z...

Který fešák ze SuperStar si získal tvé srdce? VELKÁ ANKETA

SuperStar
zdroj: TV Nova SuperStar
aktualizováno 24.02.2018, 00:25 | 24.02.2018, 00:25 | Krásná.cz

Hudební soutěž SuperStar se vrací na televizní obrazovky. V osmé řadě populární soutěže na nás čeká nespočet okouzlujících kluků, kteří si nás určitě získají nejen svým vzhledem, ale i sametovým hlasem a hudebním talentem. Pojďme si ale nejdříve zavzpomínat na vítěze minulých řad.

Který vítěz tě nejvíce očaroval? A kdo tě naopak nechal v naprostém klidu?


Vlasta Horváth

Druhou řadu pěvecké show ovládl Vlasta Horváth, který si divačky získal svou jemnou a něžnou vizáží. Jeho sametový hlas pohladil na duši ženy snad všech věkových kategorií. Po výhře v SuperStar se Vlasta naplno obul do své hudební kariéry. V současné době vystupuje se svou kapelou po celé republice a vypadá to, že ho zpěv neustále baví.

 

Vlasta Horváth
(Foto: TV Nova)


Zbyněk Drda
Blonďatého Zbyňka Drdu si můžeš pamatovat ze třetí řady SuperStar, kde ve finále porazil Davida Spilku. Většina fanynek se zamilovala do jeho andělského vzhledu a rozčepýřených vlasů, které mu poletovaly okolo obličeje. I když se Zbyněk ze showbusinessu vytratil, na jeho krásné oči vzpomínáme dodnes. A co ty?

 

Zbyněk Drda - SuperStar
(Foto: TV Nova)

 

ČTĚTE TAKÉ:

SuperStar 2018 zná svou moderátorku! Čtveřici porotců doplní tato sexy kráska
EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Kdo zasedne do poroty nové SuperStar? Jsou to velká jména!
TEST: Co všechno víš o pěvecké show SuperStar?

 
Martin Chodúr
Charismatický Ostravák Martin Chodúr zabodoval v roce 2009. Ze začátku to sice vypadalo, že Martin nesklidí před porotou velký úspěch, v následujících kolech ale všem dokázal, že jeho účast v SuperStar je oprávněná. Navíc si dokázal podmanit i starší divačky, na které zapůsobila jeho galantnost a retro styl.

 

Martin Chodúr - 1
(Foto: facebook.com)


Lukáš Adamec
Posledním klučičím vítězem se stal Slovák Lukáš Adamec, a to v Česko Slovenské SuperStar v roce 2011. Fanynky zaujal nejen jeho zajímavý hlas, ale především sympatická a příjemná povaha. Pokud si myslíš, že se Lukáš vytratil z veřejného dění, pak jsi na omylu. Nejen, že před nedávnem vydal nové písničky, ale také ho můžeš vidět v muzikálu.

 

Lukáš Adamec
(Foto: TV Nova)

 

Anketa
Který vítěz SuperStar se ti líbil nejvíce?
46 hlasů
Vlasta Horváth
48 hlasů
Zbyněk Drda
184 hlasů
Martin Chodúr
78 hlasů
Lukáš Adamec
Hlasovalo 356 lidí
 

 

Nezapomeň, že SuperStar 2018 startuje už v sobotu 24. února od 20:20 na Nově.0 hlasů
Vaše hodnocení