Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zpěvačka Markéta Konvičková skončila v nedělním finále Tvoje tvář má známý hlas na třetím místě. Byl pro ni překážkou její mladý věk? A jak se cítila v roli chlapa?

Markéta Konvičková: Tvoje Tvář byla těžší než SuperStar ROZHOVOR

Markéta Konvičková natáčí nový videoklip
zdroj: TV Nova Markéta Konvičková natáčí nový videoklip
aktualizováno 19.05.2017, 13:32 | 19.05.2017, 13:32 | Krásná.cz

Zpěvačka Markéta Konvičková skončila v nedělním finále Tvoje tvář má známý hlas na třetím místě. Byl pro ni překážkou její mladý věk? A jak se cítila v roli chlapa?

Které číslo z Tváře tě nejvíce obohatilo?
Asi Aretha Franklin. Za prvé si myslím, že maska byla úchvatná, protože u ní jsem nepoznala ani kus sebe. Bylo to pro mě asi i nejtěžší vystoupení, ale zároveň to vítězství byla největší odměna, protože konstrukce této sklady nedává moc smysl. Strávila jsem hodně času, abych se naučila kostru skladby. Poslouchala jsem ji klidně i šest hodin v kuse. Už mi z toho hrabalo.

 

Markéta Konvičková - proměny - 11
(Foto: Nova.cz)


Ty jsi nejmladší účastnicí této řady Tváře. Vnímala jsi, že je to pro tebe třeba mínus?
Jako mínus jsem to určitě nebrala. Spíše jsem se bála, jestli dokážu skloubit to, co neumím, což je herectví. Nebo třeba tancování dohromady se zpěvem. Na svých vystoupeních mám kapelou a jenom malé variace s tanečnicemi, ale vyloženě odtancovat, odehrát a odzpívat tříminutové video, podle kterého jedeš, tak z toho jsem měla obavy. Myslím si, že třeba herci zase měli obavy ze zpěvu. Takže ten handicap byl na obou stranách. Svůj věk jsem nevnímala nějak špatně. Naopak, jsem si říkala, že je musím všechny dohnat.


Jak ses cítila v roli chlapa?
Já jsem se začala strašně smát, když jsem si vylosovala Pitbulla. Ty rapy byly něco neuvěřitelného. Bylo to pro mě neuvěřitelné, protože možná ti chlapi mi pomohli zahodit tu zpěvačku. A dát tam do toho spíš herectví a víc toho frajera.

 

Markéta Konvičková - proměny - 4
(Foto: Nova.cz)


Bylo těžší účinkovat v soutěži SuperStar, nebo v show Tvoje tvář?

Mám pocit, že pro mě byla těžší Tvář v tom, že jsem to brala zodpovědně a věděla jsem, do čeho jdu. Naopak v těch patnácti před sedmi lety, tam nás někam šoupli a měli jsme týden na to, abychom se naučili písničku. A tady jsme se za týden museli naučit hrát někoho jiného, tancovat někoho jiného, naučit se zpívat někoho jiného a to bylo těžší. Člověk tam nešel za sebe, ale za někoho jiného. Cítila jsem zodpovědnost vůči divákům a vůči týmu, který mě vybral. Tím pádem to pro mě asi těžší bylo, ale více jsem si to užila.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Milan Peroutka EXKLUZIVNĚ: Jaké holky se mi líbí? ROZHOVOR
TEST: Jsi pozornou divačkou Tváře?
FINÁLE TVÁŘE: Adéla Gondíková a Aleš Háma jako neodolatelné Kamelie!


Co říkáš na Ondřeje Sokola v roli moderátora? 
Ondra je pro mě profík. Mám pocit, že toho času s námi tolik nestrávil, protože se vždycky poctivě připravoval na to, co řekne v příštím vstupu, jak to řekne a vždycky to dal na první dobrou. Nikdy se snad nezakoktal. Pro mě je to neuvěřitelná profesionalita. Opravdu tam seděl, místo toho, aby s námi byl někde vzadu. Myslím, že takových moderátorů, kteří se takhle dobře připravují, je u nás v Česku málo.


Na celý rozhovor se můžeš podívat zde0 hlasů
Vaše hodnocení