Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Miley se svým fanouškům rozhodla pochlubit novou hřívou. Neplánovaně ale nahrála vtipům o přihlouplých blondýnkách.

Miley Cyrus je blond!

aktualizováno 17.07.2012, 00:00 | 17.07.2012, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Miley se svým fanouškům rozhodla pochlubit novou hřívou. Neplánovaně ale nahrála vtipům o přihlouplých blondýnkách.

Devatenáctiletá americká zpěvačka a herečka Miley Cyrus není moc originální. Na sociální síti Twitter zveřejnila fotografii, jejímž prostřednictvím se chtěla pochlubit světlejší barvou vlasů. Kvůli našpuleným rtům ale tento záměr zanikl a vznikla tak snímek, jakých má polovina teenagerek na světě. Našpulený kačeří pysk a vykulené oči z ní udělal v očích jejích anti-fans přihlouplou pipku.

 


Miley je tohle ale zřejmě úplně jedno. Kritiku prostě neřeší. Právě teď si užívá se svým o dva roky starším snoubencem Liamem Hemsworthem v ulicích Los Angeles. Paparazzi je zachytili, když ji učil jezdit na skateboardu.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miley Cyrus a Liam Hemsworth: tajné zásnuby?
Miley Cyrus, nový sexsymbol?
Gratulujeme! Miley Cyrus alias Hannah Montana je zasnoubená
Rozkrok na scénu! Miley a Zac předvedli víc, než chtěli

 

Dvojice se zasnoubila v květnu, ale tuto zprávu oznámila světu až o měsíc později. Přestože se rozhodli zasnoubit, chtějí se nadále oba věnovat kariéře a svým hereckým plánům. V nejbližším období čekají oba pracovní povinnosti. Miley ve studiu nahrává své čtvrté studiové album a Liam natáčí film Empire State v New Orleans. Až pak budou uvažovat o svatbě. Tradice svatby do roka od zásnub se v tomto případě zřejmě tedy nekoná.

 

 

Miley a Liam se poznali před dvěma lety při natáčení společného snímku Poslední píseň. Od té doby jsou spolu. Letos se Liam rozhodl jejich lásku stvrdit prstenem, který své milé navlékl. Devatenáctiletá hvězda dostala od Liama nádherný 3,5 karátový diamantový prsten za více než 3,5 milionu korun. Celý je z 18,5 karátového žlutého zlata a je vytvořen ve stylu vintage.

 

Zásnubní prsten Miley Cyrus
(Foto: oficiální zdroj)6 hlasů
Vaše hodnocení