Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Nadupané album Misty vychází už za pár dní, její taneční fláky můžeš mít ale už nyní. Je totiž součástí žhavé Taneční ligy č. 144.

Mista jede: V listopadu k mání hned dvě její CD

Mista: reportáž z turné
zdroj: Oficiální zdroj Mista: reportáž z turné
aktualizováno 08.11.2012, 17:59 | 01.11.2012, 17:47 | Krasna.cz/trm

Nadupané album Misty vychází už za pár dní, její taneční fláky můžeš mít ale už nyní. Je totiž součástí žhavé Taneční ligy č. 144.

Nejprestižnější a nejprodávanější CD kompilace v ČR a SR, Taneční liga, vydává své již sto čtyřicáté čtvrté pokračování. A neobejde se ani bez taneční hvězdy tohoto léta, Misty.

 

Taneční liga č. 144.
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Ta dala populární desce i tvář. Je tak první česko-slovenským interpretem na titulním coveru CD. Kompilace vychází od roku 1996.

 

Mista má na této kompilaci samozřejmě také svůj nejnovější singl SHOW ME.

 

Text písničky nalezneš zde.

 

Její fanoušci ale jistě již nedočkavě očekávají devatenáctý listopad – den, kdy vyjde Mistino debutové album. Ve stejný den se dočkáme i klipu k nejnovějšímu singlu Show me.

 

Mista: CD Mista
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Už brzy! Mista finišuje svůj nový klip
Nádherná zpěvačka Mista: Zkouší to jako modelka

 

Nemůžeš už se dočkat? Mista nelenila a připravila pro tebe ještě jeden zdařilý počin. Tentokrát ale nejde o projekt hudební, nýbrž módní! To my holky rády, ne? ;-)

 


Mista Fashion Blog
(Foto: Oficiální zdroj)

 


Mista společně s profesionální vizážistkou připravuje i svůj vlastní blog, na kterém bude prezentovat své módní i kosmetické triky. Jak si nalíčit kouřové oči, nebo jak si pomocí žehličky vykouzlit parádní objem vlasů, to ti předvede sama zpěvačka, tentokráte v roli modelky a "pokusného králíčka". Předvede ti styly, které sama nosí a kterými okouzluje při svých hudebních vystoupeních.9 hlasů
Vaše hodnocení