Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Je krásná, mladí ji milují, její hity se staly rádiovými peckami a média ji přezdívají slovenská Lady GaGa – to je zpěvačka Mista. Sympatická Slovenka, žijící v Praze dobyla hitparády a po celé měsíce byla i nejhranější slovenskou zpěvačkou v česk...

Mista má nový klip: V casinu jsem byla poprvé v životě!

Mista: Klip Cash out - 25
zdroj: Mista production Mista: Klip Cash out - 25
aktualizováno 18.07.2012, 00:00 | 18.07.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Je krásná, mladí ji milují, její hity se staly rádiovými peckami a média ji přezdívají slovenská Lady GaGa – to je zpěvačka Mista. Sympatická Slovenka, žijící v Praze dobyla hitparády a po celé měsíce byla i nejhranější slovenskou zpěvačkou v českých klubech.

Její předcházející hity Rock It a Neverhide patří mezi stále žhavé pecky v rádiích. Teď přichází s novinkou Cash out, k níž představila i nový videoklip.

 

 

Mistu, která má na facebookovském profilu přes 22 tisíc fanoušků, jsme zastihli na party Skydive Arény v Letňanech. Létání ve větrném tunelu si ale nevyzkoušela. Slovenská Lady Gaga pro magazín Krásna.cz poskytla exkluzivní rozhovor.

 

Jak videoklip vznikal?


Když si vzpomenu na natáčení k předcházejícímu klipu písně Neverhide, který jsme tehdy točili v noci v krátkých tričkách při mínus dvou stupních, a já tehdy umírala zimou, tak toto natáčení byla opravdu pohoda. Klip ke Cash out vznikal na Slovensku v jednom casinu, takže tam žádné extrémní situace nebyly. Točila jsem ho se skvělým režisérem Martinem Hudákem, který má za sebou klipy pro Richarda Müllera, má velké zkušenosti i s natáčením reklamních spotů, nebo se podílel na show Slovensko hledá Superstar. Práce s ním je fakt skvělá!

 


Jak dlouho jste klip natáčeli?


Po celou dobu byla na place příjemná atmosféra, takže jsme měli natáčení klipu hotové za pár hodin.

 

Mista: Klip Cash out - 3
(Foto: Mista production )

 

Mista: Klip Cash out - 10
(Foto: Mista production )


Jaké jsou první reakce fanoušků?


Podle toho, co čtu na svém profilu na facebooku, anebo se ke mně dostane z jiných zdrojů, tak se klip fanouškům líbí. Zatím jsem se nestřetla s negativními reakcemi. Klip je venku jen chvíli, takže nejvíc reakcí na něj očekávám během následujících týdnů. A kritiky se nebojím, mnohdy může být i inspirativní pro moji další práci.

 

Fotogalerie

1 / 32 Otevřít fotogalerii

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miss Nováčková potkala v baru Paris Hilton!
Daro, boj se! Na Rytmuse si brousí zuby další blondýna
Slovenská Lady Gaga nosí hadry po Miss Nováčkové!


Připadala sis při natáčení jako hvězda, nebo to byla tvrdá dřina?


Cash out byl první klip, který se mi točil fakt lehce a překvapivě rychle. Nějak to všechno do sebe zapadlo, ale určitě to bylo i lidmi, kteří se na natáčení podíleli, nemuselo se točit venku, nebyla zima, ani extrémní vedro. Nepřipadám si jako hvězda a myslím, že ani žádné hvězdné manýry nemám. Dělám hudbu pro svoje fanoušky, a to mě baví.

 

Mista: Klip Cash out - 8
(Foto: Mista production )


V klipu se dostáváš do prostředí hazardních her. Co ty a hazard?


Musím se přiznat, žr v casinu jsem byla poprvé v životě, až když jsem zde točila klip. Tato místa moc nevyhledávám. To, že jsou casina otevřená 24 hodin, jsem věděla, ale byla jsem překvapená z toho, kolik lidí hraje třeba v neděli před obědem. Prostředí na mě působilo noblesně, ale hazardní hry nejsou moc pro mě, raději to přenechám jiným.

 

Mista: Klip Cash out - 23
(Foto: Mista production )


Hraješ poker? Myslíš, že umí v kartách víc blufovat holky nebo kluci?


Poker nehraji, ale znám jiné karetní hry, ve kterých umím blufovat velice dobře. :-) Ale jen při hraní karet, ve skutečném životě neblufuji. A jestli jde blufování líp holkám, nebo klukům? Myslím, že je to tak vyrovnané.

 

Mista: Klip Cash out - 22
(Foto: Mista production )

 

Mista: Klip Cash out - 20
(Foto: Mista production )

 

Baví tě riskovat?


I když nehraji hazardní hry, tak riskovat se nebojím. V životě jsem už několikrát zariskovala. Vlastně i rozhodnutí odejít ze Slovenska do Čech byl pro mě obrovský risk. Naštěstí se to vyplatilo, takže všem doporučuji, v některých oblastech se nebojte riskovat.

 

Mista: Klip Cash out - 30
(Foto: Mista production )


Jaké máš hudební plány na léto?


Během léta chci dokončit ve studiu v Belgii svoje nové album. V srpnu pak vystoupím na dalším ročníku populární soutěži krásy Muž roku. Na podzim chci pak nahrát nový singl, udělat nový videoklip a koncertovat… Práce mě čeká opravdu hodně.


Vyrazíš na nějaké turné po Česku?


Na podzim připravuji mini turné po Čechách. Budu mít asi 10 koncertů v různých městech. Termíny budou aktualizované koncem léta na mých webových stránkách www.mistamusic.com nebo na mém facebookovském profilu. Všechny vás zvu a těším se, že dorazíte.48 hlasů
Vaše hodnocení