Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zpěvačka MISTA právě vydala už svůj čtvrtý klip. Tentokrát natáčela k singlu Show me a vystřídala v něm hned několik rolí.

Mista v novém klipu: Sexy šéfka i svůdkyně v bazénu

aktualizováno 24.11.2012, 00:00 | 24.11.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zpěvačka MISTA právě vydala už svůj čtvrtý klip. Tentokrát natáčela k singlu Show me a vystřídala v něm hned několik rolí.

Při tomhle natáčení se určitě pořádně vyblbla. MISTA ve videoklipu vystřídala hned pět různých scén. Na každou z nich měla extra oblečení a líčení, takže si to jako správná baba pořádně užila.


Mista SOUTĚŽ: Slovenská zpěvačka Mista konečně vydává své debutové album

 

"Nejvíc se mi líbilo nahrávání ve vodě v SPA bazénu, ve kterém bylo 35 stupňů. Moje vizážistka Marta se nakonec musela taky vysvléct do plavek, aby mi pak mohla upravovat líčení přímo v bazénu," vzpomíná s úsměvem zpěvačka.

 

Mista: Natáčení klipu Show me - 2
(Foto: Oficiální zdroj)


Pro Mistu to byl první klip, který nahrávala téměř celý ve vnitř. "Po klipech, které se točily na podzim (ROCK IT) a v zimě (NEVER HIDE), jsem konečně natáčela v tomto ročním období v teple hotelu. Proto jsem si celé nahrávání maximálně užila." říká nadšeně Mista.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista jede: V listopadu k mání hned dvě její CD

 

Jediná scéna nahrávaná venku, byla u designové fontány MIURA hotelu, kterou naštěstí měla zimomřivá zpěvačka rychle za sebou.

 

Mista: Natáčení klipu Show me - 3
(Foto: Oficiální zdroj)


Během natáčení Mista zažila i krušnější chvilky. "Nejnáročnější bylo nahrávání v zasedačce, kde mi produkce navrhla, abych zazpívala přímo na stole. Ale byla to zábava pro všechny. Hlavně když na stole zůstaly otisky z červeného laku z mých nalakovaných nehtů na nohách. Celá zasedačka včetně stolu byla z hodně drahého materiálu a produkce pak měla dost práce, to dát do původního stavu," vzpomíná zpěvačka.

 

Mista: Natáčení klipu Show me - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Kdy se ale doopravdy bála? Během natáčení poslední scény. I když podle výsledku to tak nevypadá. Mista, oblečená do nádherných stříbrných minišatů od návrháře Osmanyho Laffity vypadá ve scéně uvolněně a rozesmátě. Čeho se tak bála?

 

Mista
(Foto: Oficiální zdroj)

 

"Produkce na mne během této scény měla střílet konfety. Ty se střílejí ze vzdálenosti čtyřicet metrů, ale na mne je museli vystřelit ze dvou metrů! Museli mne dlouho přemlouvat, protože jsem se toho moc bála. Na videu to vypadá, že jsem se u toho skvěle bavila, ale ve skutečnosti jsem se hodně bála," vypráví zpěvačka.

 

Podívej se do galerie na další fotky z natáčení klipu.

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii

 

Další zážitky z natáčení i pohled do zákulisí přípravy klipu najdeš v následujícím videu.

 

 

A co fešák, který si s Mistou v klipu zahrál? Byl moc milý a byla s ním sranda i mimo kameru," prozradila tajnůstkářky zpěvačka.

 

Mista: Natáčení klipu Show me - 1
(Foto: Oficiální zdroj)11 hlasů
Vaše hodnocení