Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se opět vrací na televizní obrazovky. Tentokrát s sebou přinese hned několik změn, o kterých bys měla vědět! Už teď ti ale můžeme slíbit, že si všechny novinky ihned zamiluješ.

Na co se můžeš těšit ve čtvrté řadě show TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS? Víme, co vše bude jinak

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS
zdroj: TV Nova TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS
aktualizováno 03.09.2017, 00:08 | 03.09.2017, 00:08 | Krásná.cz

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas se opět vrací na televizní obrazovky. Tentokrát s sebou přinese hned několik změn, o kterých bys měla vědět! Už teď ti ale můžeme slíbit, že si všechny novinky ihned zamiluješ.

Z neděle na sobotu!
První důležitou změnou je vysílací čas. Dosud jsme byli zvyklí, že se Tvoje tvář vysílala v neděli večer. Se čtvrtou řadou přichází změna, a show se bude vysílat každou sobotu od 20:20. Už teď nás napadá, že by Tvoje tvář mohla být skvělou součástí domácího večírku. Co si takhle s přáteli zahrát tipovací soutěž, kdo ze soutěžících dané kolo Tváře vyhraje?

 

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS
(Foto: TN.cz)


Kdo bude dramatický kouč?
Ke změně došlo také na pozici dramatického kouče. Tentokrát se můžeš těšit na Martina Dejdara, který si vezme soutěžící pod svá křídla. Věříme, že ve své nové roli obstojí, protože Martin je zkušený herec, který je pro mnohé velkou inspirací.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Markéta Konvičková: Tvoje Tvář byla těžší než SuperStar ROZHOVOR
FINÁLE! Kdo by měl vyhrát show Tvoje tvář má známý hlas?
VIDEO: Tenhle vtip nevyšel! Ondřej Sokol skončil v krvi a Milan Peroutka si poškodil sluch

 

Super skvadra
Již před několika týdny bylo prozrazeno, kdo se zúčastní čtvrté řady Tvojí tváře. Dnes večer se tedy můžeš těšit na vystoupení Jana Kopečného, Jana Maxiána, Tomáše Matonohy, Dalibora Gondíka, Jitky Boho, Leony Machálkové, Bereniky Kohoutové a Anety Krejčíkové.

 

Anketa
Na koho se v další řadě Tvojí tváře nejvíce těšíš?
17 hlasů
Jana Kopečného
14 hlasů
Jana Maxiána
83 hlasů
Tomáše Matonohu
14 hlasů
Dalibora Gondíka
16 hlasů
Jitku Boho
14 hlasů
Leonu Machálkovou
Hlasovalo 220 lidí
 


Nová posila poroty

Skvělá zpráva pro všechny holky! Porota se rozroste o dalšího vtipného chlapa, a to o Aleše Hámu. Ten si vyzkoušel, jaké to je, být v roli soutěžícího, a teď se na celou soutěž může podívat očima porotce. Jsme zvědaví, jak se s novou výzvou popasuje. Určitě se máme na co těšit, protože už teď nám je jasné, že s triem porotců Háma, Ledecký a Kohák bude zábava.

 

Čtvrtou řadu show Tvoje tvář má známý hlas sleduj každou sobotu od 20:20 na TV Nova.0 hlasů
Vaše hodnocení