Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kylie Jenner patří mezi nejsledovanější americké celebrity. Skoro přes noc se stala hvězdou a její popularita stále stoupá. Největší zlom přišel ve chvíli, kdy televize odvysílala reality show Keeping up with the Kardasians. Od té doby je v hledáč...

Neuvěříš, jak vypadala Kylie Jenner před čtyřmi lety! Je to vůbec ona?

Kylie Jenner
zdroj: Profimedia Kylie Jenner
aktualizováno 26.07.2017, 00:14 | 26.07.2017, 00:14 | DyA

Kylie Jenner patří mezi nejsledovanější americké celebrity. Skoro přes noc se stala hvězdou a její popularita stále stoupá. Největší zlom přišel ve chvíli, kdy televize odvysílala reality show Keeping up with the Kardasians. Od té doby je v hledáčku všech novinářů. Jak ale vypadala dříve?

Kylie Jenner je ve svých dvaceti letech opravdová hvězda. Živí se jako modelka a zároveň ji můžeme označit za profesionální celebritu. Se svou o rok straší ségrou tvoří nerozlučnou dvojku a společně se snaží prosadit i v módním průmyslu. V osmnácti letech začala podnikat a její kosmetickou značku Kylie Cosmetics si zamilovaly dívky po celém světě.


Jak už bylo řečeno, poprvé se Kylie zvýraznila v televizní reality show Keeping up with the Kardasians, která byla poprvé odvysílána v roce 2007. V rámci této show se Kylie přiznala ke zvětšení rtů. Musíme uznat, že zvětšené rty výrazně proměnily Kylinu image.

 

Kylie Jenner
(Foto: Profimedia)

 

Kylie Jenner
(Foto: Profimedia)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Poznala bys Hilary Duff? Sekla s hraním a je matkou na plný úvazek!
Tohle rozhodně není HOROROVÁ IMAGE! Ze Samary z Kruhu je sexy dívka!
Kde je ten roztomile oplácaný chlapeček z Dva a půl chlapa? Šokující proměna Angusta T. Jonese!

 

Kylie Jenner
(Foto: Profimedia)

 0 hlasů
Vaše hodnocení