Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Prosadit se dnes ve světě hudby chce nejen skvělý hlas, ale i pořádnou dávku štěstí a ty správné kontakty.

Nová hudební hvězda: Singl mu přišli pokřtít Gott, Bílá, Krainová i Mareš

Ladislav Bubnár - 3
zdroj: oficiální zdroj Ladislav Bubnár - 3
aktualizováno 16.06.2017, 16:25 | 16.06.2017, 16:25 | Krásná.cz

Prosadit se dnes ve světě hudby chce nejen skvělý hlas, ale i pořádnou dávku štěstí a ty správné kontakty.

Ewu Farnou objevil kdysi hudební producent Lešek Wronka, Anetu Langerovou "udělala" první SuperStar, i Ladislav Bubnár má zřejmě štěstí na schopné a vlivné lidi ve svém okolí. Žes o něm zatím neslyšela? Přesto na křest jeho nového singlu dorazil i Karel Gott a za kmotry mu šla Lucka Bílá a Siona Krainová.

 

Ladislav Bubnár - 4
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ladislav má za sebou nelehké dětství, většinu ho prožil v dětském domově, přesto nikdy nepřestal snít o tom, že jednou něco dokáže na hudebním poli. Jak sám říká, zpívá už od malička, zlomové pro něj ale bylo vítězství v ruské soutěži Pirogovsky Rassvet, obdobě hudebních talentových soutěží SuperStar a Hlas Česko-Slovenska.

 

 

V soutěži uspěl s písní Lady Carneval, která patří mezi úspěšné hity Karla Gotta. Ten je pro mladého zpěváka velkou inspirací a jistě pro Ladislava bylo velkou ctí, když mistr osobně dorazil na křest jeho nového singlu Sara.

 

Mistr pochválil talentovaného zpěváka a byl hrdý na to, že uspěl v zahraniční soutěži právě s písní Lady Carneval. „Láďu jsem slyšel zpívat a divím se, že jsem se s ním ještě osobně nesetkal. Jsem pyšný na to, že si vybral moji píseň, se kterou uspěl v zahraniční soutěži,“ řekl Karel Gott. Zpěvákovi ještě popřál hodně úspěchů v branži a štěstí na autory, jaké měl sám.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Milan Peroutka EXKLUZIVNĚ: Jaké holky se mi líbí? ROZHOVOR
Zpěvák Mikolas Josef, sám sobě producentem ROZHOVOR
TWiiNS: Navzájem se dobíjíme energií ROZHOVOR

 

Na křtu nechyběly ani další známé osobnosti, především zpěvačka Lucie Bílá a modelka Simona Krainová, které se spolu s patronkou a sponzorkou mladého zpěváka, Halinou Chobot, zhostily rolí kmoter nového singlu a videoklipu.

 

 

 

 Podívej se na několik momentek z akce:

 

Ladislav Bubnár - 1
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ladislav Bubnár - 5
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ladislav Bubnár - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Ladislav Bubnár - 6
(Foto: oficiální zdroj)
 0 hlasů
Vaše hodnocení