Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Mariana Prachařová je třiadvacetiletá herečka a nyní i začínající zpěvačka. A právě teď si už můžeš pustit její první samostatný singl Heart of gold, na jehož natáčení jsme byli. Přečti si rozhovor přímo z místa natáčení!

Nový klip MARIANY PRACHAŘOVÉ: Máme fotky i exkluzivní rozhovor PŘÍMO Z NATÁČENÍ!

Mariana prachařová
zdroj: oficiální zdroj Mariana prachařová
aktualizováno 11.09.2017, 10:39 | 11.09.2017, 10:39 | Krásná.cz / sim

Mariana Prachařová je třiadvacetiletá herečka a nyní i začínající zpěvačka. A právě teď si už můžeš pustit její první samostatný singl Heart of gold, na jehož natáčení jsme byli. Přečti si rozhovor přímo z místa natáčení!

Rodiči Mariany jsou herci David Prachař a Dana Batulková. Od malička se věnovala spíše herectví. Už v deseti letech si zahrála ve filmu Poklad na sovím hrádku a pod kůži divákům se dostala hlavně rolemi v seiálech Horákovi, Trapasy, Comeback a nějakou dobu jsi ji mohla vídat i v nekonečném seriálu Ulice. Jejím snem je ale zpěv a ten se teď stává skutečností. Klip si můžeš pustit dole pod článkem.

 

Když tě vidím takhle krásně nalíčenou a učesanou, musím se hned na začátek zeptat, jak se cítíš s takovouhle vizáží?

 

Cítím se opravdu skvěle, kolem mě je tým super lidí, který se o mě stará.

 

Mariana prachařová
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Věděla jsi dopředu, jak budeš vypadat?

 

My jsme řešili hlavně oblečení. To jsem si řekla, že bych chtěla mít nějakého malého návrháře. Vybírali jsme ho tedy společně a k tomu se doladily vlasy. Ale samozřejmě, věděla jsem, co mě čeká, takže jsem měla představu. Ale šlo hlavně o to, abych se v tom cítila dobře.

 

Mariana prachařová
(Foto: oficiální zdroj)

 

Zpátky k věci. Toto je tedy tvůj první samostatný singl. Nazpívala jsi už něco i dříve?

 

Ano, před rokem jsem vydala singl s kapelou Hello, což byl Franta Soukup s Ezym, samotnou kapelu tvořili zpěváci Nightwork. Přizvali mě jako zpěvačku k písničce S tebou. Teď ale mám konečně svůj vlastní singl.

 

Takže jsi přemýšlela už dlouho o tom, že bys chtěla vydat něco svého?

 

Přesně tak, pro mě to byl vždycky sen, protože zpívám moc ráda. Podle mě, aby se člověk někam dostal, měl by mít a tvořit své věci. Pokud časem vyjde i nějaké to cedečko, byla bych moc ráda.

 

Mariana Prachařová
(Foto: Oficiální zdroj)

 

A o čem písnička vlastně je? Jak jste k ní vymýšleli klip?

 

Písnička je o takové nedostupné ledové holce a dalo by se říct, že to je určitý vzkaz klukům, aby si s námi nezahrávali. Jinak jsem se rozhodla udělat ji v angličtině, protože je zpěvnější. No a co se týče videoklipu, chtěla jsem ho udělat hlavně o detailech. I proto jsme si přizvali tanečnici Domču Červinkovou. Hodně si také pohrajeme se světly.

 

Mariana prachařová
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Text sis napsala sama? Je příběh inspirovaný z tvé zkušenosti?

 

O text a melodii se postaral Jiří Burian. O tom, že bych si text napsala sama jsem dost přemýšlela, protože i to je pak na konečném výsledku znát. Ale přece jenom je to první singl a ještě jsem si na to netroufla. Do budoucna ale určitě chci napsat vlastní text. Jinak se dá říct, že to je trošku inspirované mnou, určitě se v tom najdu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEBASTIAN: Chtěl jsem být letcem nebo sportovcem, zpívání mě ale naplňuje nejvíc ROZHOVOR

Johan Mádr: Z čeho se mu podlamují kolena, čím ho dostala jeho holka i proč už nechce do Ameriky ROZHOVOR

Štěpánka Fingerhutová otevřeně promluvila o anorexii i první lásce! ROZHOVOR

 

Takže jsi Jiřímu Burianovi řekla, jak by sis vše představovala a o čem bys chtěla, aby písnička byla? Splnil tvé očekávání?

 

Určitě jsem mu řekla, o čem bych chtěla, aby písnička byla a jakého tématu by se měl držet. Mojí takovou podmínkou bylo, aby to nebyl takzvaně sluníčkářský text o tom, jak je všechno krásné. Výsledek se mi moc líbí.

 

Od malička ses ale hlavně věnovala herectví. Teď zpíváš. Jak to vidíš do budoucna, zpěv nebo hraní?

 

Já jsem v poslední době zjistila, že více než to hraní, mě baví zpěv. Takže se chci vydat tou pěveckou cestou. Už jsem ani dlouho nikde nehrála, hrála jsem spíše, když jsem byla menší.

 

Mariana prachařová
(Foto: oficiální zdroj)

 

No a teď trošku z jiného soudku, léto je za námi, jak sis ho užila?

 

Miluji cestování, takže i přesto, že Praha je nádherná a mám ji moc ráda, tak jsem se snažila být co nejvíce pryč. Byla jsem v červnu v Miláně, pak jsme cestovaly s mamkou v Itálii. S mamkou vlastně cestujeme hodně často a je to úplně nejlepší. A teď mě v září čeká Kanada a Amerika.

 

 

To, co ale posluchači a diváci při pouštění klipu nepoznají, je, že natáčení probíhalo přes noc až do brzkých ranních hodin. Což asi nebylo nejlehčí. Mariana si ale stále zachovala dobrou náladu a takto zněla její slova:

 

Natáčení přes noc mi nakonec i vyhovovalo a byla to paráda. Jsem taková noční sova. Každý den chodím spát hrozně pozdě, třeba kolem 2 -3 hodiny ráno. Čekala jsem, že přijde nějaká ta krizička a padne na nás únava, ale ta na nás byla znát až kolem 7 ráno. Do té doby jsem byla úplně v pohodě. Dopovala jsem se ale kafem a colou. Co je ale úžasné, že nenastaly žádné komplikiace, snad jen ten lehký časový skluz na začátku, ale nakonec se to rozjelo a vše jsme zvládli. Doufám, že výsledek bude super a už se na to těším.0 hlasů
Vaše hodnocení