Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Paparazzi nedávno vyfotily Miley Cyrus a fanynky se nestačí divit. Kdo je tahle odulá třicítka? Co stojí za jejími rychle přibranými kily?

Oplácaná Miley! Je snad nemocná?

aktualizováno 21.02.2011, 00:20 | 21.02.2011, 00:09 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Paparazzi nedávno vyfotily Miley Cyrus a fanynky se nestačí divit. Kdo je tahle odulá třicítka? Co stojí za jejími rychle přibranými kily?

Před pár dny zvěčnili fotografové herečku a zpěvačku Miley Cyrus při nakupování. Na fotografiích však působí o dost objemnější než jak ji známe, zejména v oblasti obličeje. Pozornému fandovi však neunikne, že přibrala všude.


Již na párty v předvečer předávání amerických hudebních cen Grammy si hosté mohli všimnout jejích pár kilogramů navíc, které se snažila zpěvačka ukrýt pod rafinovanými stahovacími šaty. Její kypící dekolt však mluvil za vše. Miley Cyrus přibrala, vypadalo to, jako by jí objemná prsa měla každou chvíli protrhnout dekolt.

 


Hvězdička nedávno oslavila osmnácté narozeniny a možná se jí metabolismus nečekaně zpomalil. Nebo že by jí v jejím novém rebelském životě nezbýval čas na cvičení?

 

Na svou váhu by si měla dávat obzvlášť velký pozor, protože její outfity, ve kterých vystupuje na svých koncertech, jsou dost odvážné a spíš vše odhalují než zakrývají. Špeky, celulitida a vypouklé břicho určitě není to, co by v nich měla Miley vystavovat.


Hmotnostní výkyvy u mladých holek často souvisí s láskou. Někdo se zamiluje a zhubne, jiní od štěstí přibírají, což může být Mileyin případ. Vcelku čerstvě totiž randí s dvaadvacetiletým britským hercem Joshuaou Bowmanem.8 hlasů
Vaše hodnocení