Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hvězda se pustila do hádky s fotografy, kteří se ji snažili zachytit na odchodu z klubu. Pěkně si tím ale naběhla!

Paris Hilton: Svlečená a ponížená přímo před davem paparazzi

aktualizováno 02.07.2012, 00:00 | 02.07.2012, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Hvězda se pustila do hádky s fotografy, kteří se ji snažili zachytit na odchodu z klubu. Pěkně si tím ale naběhla!

Toto není její typická póza! Někdejší reality hvězda, příležitostná zpěvačka a nejnověji i DJka Paris Hilton skončila přitlačena ke zdi po bitvě s hloučkem paparazzi fotografů.

 
Jednatřicetiletá celebrita byla právě na odchodu z nově otevřeného klubu Bootsy Bellows v Los Angeles, když ji objevil fotograf Billy Barrera a začal ji natáčet. Paris, která právě telefonovala, se v jednom momentě rozběhla a snažila se mu vzít fotoaparát.

 


Záznam zveřejnil portál RadarOnline spolu s vyjádřením paparazzi fotografa: "Bylo to ve 3:30 ráno po párty a právě jsem procházel přes parkoviště na toaletu, když jsem spatřil Paris a zapnul jsem foťák. Nečekal jsem, že na mě vyskočí, mnohdy jsem ji fotil a vždy jsem se k ní choval slušně."

 


Dále tvrdí, že Paris vypadala, jako by byla pod vlivem drog. Po tom, co se mu pokusila vzít fotoaparát, se mu údajně zavěsila na krk a takto spolu vyšli na další patro parkoviště, kde fotograf zavolal na pomoc další kolegy fotografy.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Sbohem, blond! Z Paris Hilton je brunetka
Paris Hilton: Nový bodyguard? NE, nová láska!
Paris Hilton ví, jak vydělávat peníze

 

Paris se snažil setřást všemožným způsobem, až nakonec křehká hvězdička skončila v nelichotivé pozici. Na zemi, u nohou rozlíceného fotografa, navíc s šaty vyhrnutými tak, že jí koukaly kalhotky a celý zadek. Ještě štěstí, že tentokrát nevyrazila naostro, což ráda a často dělá.

 

 

Kolegové fotografa tak místo zachraňování napadeného paparazziho spíše lovili originální záběry, jak je vidno z výsledných fotografií. Hvězdě, naopak, přiběhla na pomoc ochranka.

 

 

Zda bude mít celý incident ještě dohru u soudu, zatím není známo. Za napadení fotografa by ale Paris klidně mohla znovu skončit ve vězení.2 hlasů
Vaše hodnocení