Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Patricie Solaříková hraje již šestým rokem v seriálu Ulice. Taková to byla slušná dívenka, a teď se ukázalo, že není svatá.

Patricie Solaříková: Byla jsem nevěrná!

Seriál Ulice: charitativní projekt Veselá koza odstartuje v Boskovicích také Patricie Solaříková, představitelka Terezy Jordánové
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: charitativní projekt Veselá koza odstartuje v Boskovicích také Patricie Solaříková, představitelka Terezy Jordánové
aktualizováno 26.06.2011, 00:24 | 26.06.2011, 00:01 | doma.cz/em

Patricie Solaříková hraje již šestým rokem v seriálu Ulice. Taková to byla slušná dívenka, a teď se ukázalo, že není svatá.

V seriálu v roli Terezky Jordánové byla totiž nevěrná svému příteli Vojtovi. Jak to dopadne? Udobří se nakonec? O to jste se velice zajímali v on-line rozhovoru.

 

"Na tohle je hrozně těžké odpovědět," říká Patricie. "Na jednu stranu toho spolu Tereza a Vojta hodně prožili, mají se rádi, ale kvůli nevěře mezi nimi možná už nikdy nebude důvěra, a bez té podle mě vztah nemůže fungovat. S Petrem Peterkou se zase Tereza dost spálila, ale prožila aspoň něco úplně jiného a nového."

 

Více na ulici

 

Nevěra postavy, kterou hraje, překvapila i Patricii samotnou, jak přiznala v on-linu: "Nevěrou jsem samozřejmě zaskočená byla, protože jsem nevěřila, že by toho byla Tereza schopná," připouští herečka.

 

Patricie Solaříková
(Foto: TV Nova)

 

"Ale zároveň je to velmi zajímavý zvrat a spustilo to řadu dalších událostí. A taky nemůže být Tereza přece pořád svatá matka Tereza," žertuje Patricie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bude mít Lucie Vondráčková doopravdy miminko?

Claudia Schifferová je vyhublá na kost. Co se stalo?

 

Co bude nového po prázdninách v Ulici? Patricie prozradila, že se můžete těšit na nové postavy (ale i na staronové, neboť se vrátí profesorka Miriam Hejlová) i dramatické zvraty. Objeví se znovu také Peterka, s nímž byla Tereza nevěrná, a situace kolem trojúhelníku Tereza-Vojta-Peterka se ještě více zkomplikuje. První poprázdninový díl ulice uvidíte pátého září.

 

Jaké bude mít půvabná dvaadvacetiletá herečka prázdniny? "Plánuju si je užít úplně nejvíc. Jedu s kamarádama na vodu, taky na koně, trochu budu i pracovat, prostě pohodička," těší se Patricie Solaříková. Úspěšně dokončila první ročník vysoké školy, obor humanitní studia, a tak má prázdniny až do října!
 

 4 hlasů
Vaše hodnocení