Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Při pohledu na tuto ženu, by si nikdo nepomyslel, že jde o mámu tak velké hvězdy.

Po kom ta holka je?!? Potetovaná máma Kristen Stewart vypadá jako gangsterka

Kristen Stewart s mámou
zdroj: oficiální zdroj Kristen Stewart s mámou
aktualizováno 18.08.2012, 00:00 | 18.08.2012, 00:00 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Při pohledu na tuto ženu, by si nikdo nepomyslel, že jde o mámu tak velké hvězdy.

Americkou herečku Kristen Stewart zná díky roli Belly Swan v sáze Twilight celý svět, ale její rodiče málokdo. Proto se možná tolik zarazili při tom, jak její máma Jules Stewart vypadá.

 

Režisérka, která sklidila úspěch se snímkem K-11, je velmi nekonvenční typ. Na pracovní setkání vyrazila do ulic Los Angeles na kole a v oblečení, které by sis spíše mohla představit na ženě z gangu.

 

Kristen Stewart s mámou
(Foto: oficiální zdroj)


Máma slavné herečky měla na sobě bílé tílko, obyčejné kalhoty a v nedbale stažených vlasech čelenku z červeného šátku. Vlasy si zapletla do copu a na nohy si obula žabky.

 

Jules Stewart
(Foto: oficiální zdroj)

 

Díky tílku a kratším kalhotám odhalila nejen potetovanou nohu, ale i celou ruku. Řekla by sis, že jde o mámu takové hvězdy?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Miley Cyrus v šoku! Liam se ji stydí představit rodičům!
Kristen Stewart se zašila u rodičů, Robert Pattinson u Reese Witherspoon!
VAŠE PŘÍBĚHY: Stydím se za vlastního tátu, nechci jeho jméno

 

Obrovské tetování na ruce navíc není z dob jejího divokého mládí. Jak můžeš vidět na rok a půl staré fotografii Kristen Stewart a její mámy na pláži na Kubě, tehdy tetování ještě neměla. Nechala si ho tedy udělat později.

 

Kristen Stewart s mámou
(Foto: isifa.com)

 

Jules Stewart, které kromě Kristen vychovala i její sourozence Camerona a Taylora, si z pozornosti fotografů nic nedělala. S úsměvem je ignorovala.

 

O hereččiny rodiče je zájem zejména poté, co propukl skandál s Kristeniným románkem s režisérem filmu Sněhurka a lovec Rupertem Sanders. Nevěrná Kristen se před zájmem médií skrývala právě v domě svých rodičů.8 hlasů
Vaše hodnocení