Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Moderní Popelka, Italské prázdniny nebo třeba Dvanáct do tuctu. To všechno jsou filmy, ve kterých Hilary Duff zazářila. Ze dne na den se stala opravdovou hvězdou a podmanila si snad všechny teenagery po celém světě. Jenže od dob těchto úspěšných f...

Poznala bys Hilary Duff? Sekla s hraním a je matkou na plný úvazek!

Hilary Duff
zdroj: Profimedia Hilary Duff
aktualizováno 12.07.2017, 14:01 | 12.07.2017, 14:01 | Krásná.cz

Moderní Popelka, Italské prázdniny nebo třeba Dvanáct do tuctu. To všechno jsou filmy, ve kterých Hilary Duff zazářila. Ze dne na den se stala opravdovou hvězdou a podmanila si snad všechny teenagery po celém světě. Jenže od dob těchto úspěšných filmů uteklo již několik let, a dnes je z Hilary především vzorná máma.

Hilary byla vždy velmi talentovaná. Už jako sedmiletá se představila v tanečním představení The Nutcracker a zahrála si v několika reklamách. Zásadní zlom přišel ve chvíli, kdy vyhrála konkurz na film Casper a Wendy. Od tohoto okamžiku bylo jasné, že Hilary má před sebou nabušenou kariéru.


Zahrála si hlavní role v úspěšných teenagerských filmech, a stala se opravdovou celebritou. Vedle herectví se snažila prosadit i na poli hudby. Očividně se jí to povedlo, protože v roce 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kid Choice Awards. Po velkém úspěchu přišly menší role a Hilary se zaměřila na svůj osobní život. V roce 2012 porodila syna Luca Cruze Conrieho, který jí dělá samou radost.

 

Musíme uznat, že Hilary stále vypadá fantasticky. 

 

Hilary Duff
(Foto: Profimedia)

 

Hilary Duff
(Foto: Profimedia)


PŘEČTI SI TAKÉ:

Tohle rozhodně není HOROROVÁ IMAGE! Ze Samary z Kruhu je sexy dívka!
Monika z Přátel oslavila 53. narozeniny! Na jejím vzhledu se podepsaly četné plastiky
Kelly Osbourne už dávno není baculatá kulička! Jak vypadá v současnosti?

 

Hilary Duff
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení