Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Také jsi milovala ztřeštěnou Al Lambertovou, která v seriálu Krok za krokem ukázala, že všechny holky nemusí nosit růžovou? Pak by tě mohlo zajímat, co její představitelka, Christine Lakin, dělá v současnosti. Už teď ti můžeme prozradit, že se roz...

Představitelka malé Al Lambertová ze seriálu Krok za krokem pěkně vyrostla! Budeš valit oči, jaká je to kočka

Christine Lakin - 1
zdroj: Profimedia Christine Lakin - 1
aktualizováno 30.08.2017, 00:38 | 30.08.2017, 00:38 | DyA

Také jsi milovala ztřeštěnou Al Lambertovou, která v seriálu Krok za krokem ukázala, že všechny holky nemusí nosit růžovou? Pak by tě mohlo zajímat, co její představitelka, Christine Lakin, dělá v současnosti. Už teď ti můžeme prozradit, že se rozhodně ve velkém světě filmu neztratila.

Christine Lakin se narodila v Dallasu, ale už jako malé dítě se s rodiči neustále stěhovala. Nakonec se s rodinou usadili v Atlantě, kde Christine rozjela i svou hereckou kariéru. Nejprve se prosadila v několika menších reklamách, ale brzy přišla vysněná role Al v seriálu Krok za krokem. Právě tento seriál byl odrazovým můstkem její herecké kariéry.


Po skončení Kroku za krokem čekaly na Christine další seriálové nabídky. Některé odmítla, jiné naopak s chutí přijala. I když by se mohlo na první pohled zdát, že filmová plátna nedobyla, nenech se zmást. Christine si zahrála například ve filmu Ledové ostří 2, Na sv. Valentýna nebo Čivava z Beverly Hills 2. Z posledních snímků můžeme jmenovat třeba film Svátek matek.


Věříme, že Christine brzy ztvární některou z hlavních rolí, protože tato osmatřicetiletá herečka vypadá na svůj věk opravdu bombasticky.

 

Christine Lakin - 4
(Foto: Profimedia)

 

Christine Lakin - 2
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kam se poděl krasavec Robert Schwartzman z Deníku princezny? Jeho současná profese tě překvapí!
Pamatuješ včelí královnu Reginu z Protivných sprostých holek? Dnes už nenosí růžovou pouze ve středu!
Z křehké Grace z Armageddonu se stala okouzlující maminka! Podívej se na proměnu Liv Tylerové

 

Christine Lakin - 3
(Foto: Profimedia)

 

Christine Lakin - 4
(Foto: Instagram)

 

Krok za krokem - Christine Lakin
(Foto: Profimedia)

 0 hlasů
Vaše hodnocení