Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Andrea Bezděková o Miss Universe: Měly jsme permanentně ochranku a každá svojí chůvu!

Přísné zákulisí Miss Universe: Co prozradila Češka Andrea Bezděková?

Česká Miss Andrea Bezděková
zdroj: oficiální zdroj Česká Miss Andrea Bezděková
aktualizováno 01.02.2017, 14:10 | 01.02.2017, 14:10 | Krásná.cz

Andrea Bezděková o Miss Universe: Měly jsme permanentně ochranku a každá svojí chůvu!

Andrea Bezděková se vrátila z Miss Universe do Prahy a hned na letišti se rozpovídala o svém pobytu mezi nejkrásnějšími ženami světa. Byla dojatá a jak sama řekla, musí veškeré dojmy nejdříve sama zpracovat.

 

„Čekala jsem nevraživou atmosféru mezi dívkami a spoustu intrik, a tak jsem nemohla uvěřit, v jak přátelském prostředí jsem se ocitla. Vzájemně jsme se, myslím, hodně podporovaly,“ řekla hned na úvod Andrea. „Uvědomovaly jsme si, že jsme tam s nejkrásnějšími ženami planety, přesto to tak žádná z nás nebrala. Byly jsme na jedné lodi a naplno si užívaly program,“ dodala.

 

Česká Miss Andrea Bezděková
(Foto: oficiální zdroj)

 

Na Andreu, která na sobě nenechala znát únavu z časového posunu, čekali na letišti rodiče. A místo dvou kufrů, dorazil pouze jeden. To však Andree na náladě neubralo.

 

PSALI JSME:

Brunetky jsou v kurzu! Ovládly i Miss Universe! FOTKY
Neboj se castingu na modelku - co tě čeká a nemine?
Jak jsem si užila casting Schwarzkopf Elite Model Look

 

„Dostalo se nám té nejlepší možné péče i úžasného přijetí od všech, se kterými jsme se setkaly. Zároveň nás neustále obklopovala ochranka, aby se nám nic nestalo. Na Filipínách jsem strávila takřka 3 týdny, ale neexistovalo, že bych se šla na pláž sama opalovat,“ směje se modelka. „Každá jsme měly vlastního člověka, takovou chůvu, která se o nás po celou dobu starala. Znala přesně harmonogram každého dne, v kolik nás kde očekávají a dokonce i to, v jakých šatech půjdeme přehlídku,“ říká s pobavením.

 

Česká Miss Andrea Bezděková
(Foto: oficiální zdroj)

 

Andrea Bezděková neskrývala dojetí. „Ano, jsem dojatá, ptejte se mě, až budu trochu při smyslech,“ žertovala. „Pořád vstřebávám veškeré zážitky a dojmy. Zavítala jsem do úplně jiného světa. Hodně mě to poznávání nové země i dívek z jiných kultur obohatilo.“0 hlasů
Vaše hodnocení