Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Dnes večer pokračuje premiérová řada reality show Robinsonův ostrov. Soutěžící čeká první noc na izolovaných filipínských ostrovech!

První noc na ostrově: Ženským táborem se rozhléhaly hlasité zvuky! Proč Robinsonky nemohly spát?

Vložit video na:

aktualizováno 07.02.2018, 14:08 | 07.02.2018, 14:08 | TV Nova

Dnes večer pokračuje premiérová řada reality show Robinsonův ostrov. Soutěžící čeká první noc na izolovaných filipínských ostrovech!

Největší obavy z první noci má policejní inspektorka Káťa. „Docela se bojím, protože jsem srab na malá zvířátka. Doufám, že se okolo mě nic nepoplazí. Už jsem udělala i první opatření a spím mezi holkami, tak doufám, že to bude všechno okolo, a mně se to vyhne. Jestli se probudím s něčím na obličeji, tak neručím, že holky budou mít klidné spaní,“ obává se Káťa.

 

Robinsonův ostrov - Soutěžící Káťa
(Foto: TV Nova)

 

„Všichni děláme, že jsme těžké dámičky a není to tak hrozný, ale myslím, že je to podobné u každé z nás a bojíme se,“ říká vychovatelka z Děčína Janina.

 

Pro Zinu, telefonní operátorku z Litvínova, byla první noc na ostrově opravdu zvláštní. „V buši jsem ještě nespala. Když jsem si lehla, tak jsem měla pocit, jak kdyby někdo chodil do moře. A to byl vlastně ten příliv a odliv.“

 

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
(Foto: TV Nova)

 

Jaká byla první noc na Robinsonově ostrově? Podívejte se ve videu!

 

Druhý díl reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat ve středu 7. února od 21:40 na TV Nova.0 hlasů
Vaše hodnocení