Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Popularita zpěvačky už překročila hranice Česka a Slovenska. Jak se jí daří a jaké má plány? Nejen na to se můžeš ptát v našem on-line rozhovoru.

PTALI JSTE SE: Zpěvačku Mistu hltají až v Číně

Mista: reportáž z turné v Číně - 16
zdroj: Oficiální zdroj Mista: reportáž z turné v Číně - 16
aktualizováno 01.10.2012, 21:40 | 27.09.2012, 17:22 | Krasna.cz/trm

Popularita zpěvačky už překročila hranice Česka a Slovenska. Jak se jí daří a jaké má plány? Nejen na to se můžeš ptát v našem on-line rozhovoru.

Česko-slovenská zpěvačka Mista se z našich rádií jen tak nedostane. Její letní hity ještě nedozněly, a talentovaná "slovenská Lady Gaga" už má zase napilno. Kam až se díky své popularitě dostala?

 

Mista byla hostem našeho on-line rozhovoru. Na vaše dotazy odpovídala v pondělí 1. října 2012 od 20:00.


Její hit Ca$h Out boduje nejen u domácích fanoušků, šplhal se na vysoké příčky i v hitparádách v Belgii, Německu či Rumunsku, ve Španělsku byl dokonce dlouhých deset týdnů hitem číslo jedna.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Sexy Mistu musí hlídat ochranka
Mista to rozjela v Čechách i na Slovensku
Slovenská Lady Gaga nosí hadry po Miss Nováčkové!

 

Právě teď je Mista až v daleké Číně, kde ji čeká hudební turné. Do konce roku by tam měla mít minimálně osm koncertů. Těš se na rozhovor, jak ji přijalo tak exotické publikum.

 

MISTA je vůbec první interpret v historii České Republiky a Slovenska, kdy někdo vydává album v Číně a má tam koncertní šňůru po 8 největších městech a největších klubech. 

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 5
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Atmosféra už u prvního koncertu byla úžasná a přes 1000 lidi v klubu MUSE v Šanghaji se při koncertu Misty hodně bavilo. Nejvíc se v Číně líbí poslední singl CA$H OUT. Zpívá se tam Chink Chink, což v čínštině znamená líbej.

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Miste vychází v Číně i album. Vydává jí ho vydavatelství PUSH TYPHON, které pro Mistu zajistilo taneční skupinu z Hong Kongu, která přiletí na každou show, kde bude Mista vystupovat.

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 14
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Mista měla také press konferenci, na které bylo třicet devět novinářů a zástupců televizí, kteří měli o zpěvačku ze střední Evropy velký zájem.

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 6
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Byla i v čínském studiu, kde nahrávala pozdravy do místních rádií.

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 11
(Foto: Oficiální zdroj)


Jak se Mistě v Číně líbí? V téhle komunistické zemi není povolený Facebook ani YouTube, což je pro nás skoro nepředstavitelná představa. A i pro Mistu je to najednou změna, protože za hranicemi Číny je mimo jakýkoli kontakt se svými česko-slovenskými fanoušky.

 

Co si ale určitě užívá, je pohled z jejího pokoje.
 

Mista: reportáž z turné v Číně - 10
(Foto: Oficiální zdroj)Rozhovor

 

Mista ale nekašle ani na své české a slovenské fanoušky. Pro ně připravila podzimní CASH OUT turné a chystá i svou první desku. Máme se na co těšit.12 hlasů
Vaše hodnocení