Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vegetariánka Janina udělala před odjezdem na Robinsonův ostrov důležité rozhodnutí, které pro ni může být velmi nebezpečné! Proč takto riskovala?

Robinsonův ostrov: Přežije zarytá vegetariánka Janina bez masa?

Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
zdroj: TV Nova Robinsonův ostrov - Soutěžící Janina
aktualizováno 03.02.2018, 00:04 | 03.02.2018, 00:04 | TV Nova

Vegetariánka Janina udělala před odjezdem na Robinsonův ostrov důležité rozhodnutí, které pro ni může být velmi nebezpečné! Proč takto riskovala?

Již v pondělí večer odstartuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

 

Mezi soutěžícími je také osmadvacetiletá vychovatelka Janina Bauerová z Děčína, která si od účasti v show slibuje, že z ní udělá silnější ženu. Janina je zarytou vegetariánkou a doufá, že se vyhne jezení jakéhokoli masa. Nebojí se říct nahlas své emancipační názory a už sedm let je beznadějně zamilovaná do muže, který její lásku neopětuje.

 

„Přivezla jsem si od něj na ostrov dopis. Zatím vůbec netuším, co v něm stojí. Otevřu ho, až nastane ten správný čas.“ Janina je také jedinou soutěžící, která odmítla před odjezdem na Filipíny očkování a pobyt na ostrově je tak na její vlastní nebezpečí!
 

Vítejte v džungli vztahů! Premiérové díly reality show Robinsonův ostrov můžete sledovat od 5. února každé pondělí a středu večer na TV Nova.0 hlasů
Vaše hodnocení