Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Po dalších vyprodaných koncertech, tentokrát v jižní Číně ve městech Guangzhou a Shenzhen, strávila Mista jeden den v Hong Kongu, kde sídlí taky její asijské vydavatelství ToCo Asia. Mistě jako prvnímu interpretovi z ČR a Slovenska vyjde začátkem ...

ROZHOVOR: Jak se má Mista v Hong Kongu?

Mista: reportáž z turné v Číně - 6
zdroj: Oficiální zdroj Mista: reportáž z turné v Číně - 6
aktualizováno 08.11.2012, 17:32 | 22.10.2012, 16:23 | Krasna.cz/trm

Po dalších vyprodaných koncertech, tentokrát v jižní Číně ve městech Guangzhou a Shenzhen, strávila Mista jeden den v Hong Kongu, kde sídlí taky její asijské vydavatelství ToCo Asia. Mistě jako prvnímu interpretovi z ČR a Slovenska vyjde začátkem příštího roku album v Číně.

V Hong Kongu je i v tuhle dobu je 30°C, takže Mista nechala doma všechno zimní oblečení a odjela do Číny tentokrát jenom s malým kufrem. Na nákupy ale vyrazila, aby měla nějaké příjemné suvenýry.

 

Mista: reportáž z turné v Číně
(Foto: Oficiální zdroj)

 

"V Číne bolo naozaj skvelo.Nato, akí su plachí, sa vedia dobre baviť. Bola som prekvapená, že aj Čínania sa vedia poriadne odviazať," svěřila se se svými dojmy z vystoupení Mista v našem on-line rozhovoru.

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 7
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Co ji v daleké Číně překvapilo a třeba i zaskočilo? "Najhorší bol časový posun. Všetko ostatné bolo veľmi príjemné. Aj ked organizátori dávali pekne zabrať a denne som nemala ani 15 minút na oddych. Ale ľudia boli skvelí." Velkou pozitivní zkušeností pro Mistu byly reakce zdejších lidí. A negativní? "Neustála štátna kontrola," prozrazuje.

 

Mista: reportáž z turné v Číně
(Foto: Oficiální zdroj)

 
Jak si česko-slovenská zpěvačka užívá zájmu tak odlišného publika? Pro Číňany exotická blondýna se stala doslova jejich miláčkem. "Pozerali sa na mňa doslova ako na exotické stvorenie," směje se sympatická zpěvačka. Mrkni sama v následující reportáži.

 

 

Mista samozřejmě neunikla ani zájmu médií. I to byla naprosto odlišná zkušenost: "Čína je komunistická krajina, preto bolo pre mňa najväčšie pobavenie, že otázky na tlačovej konferencii mali novinári dopredu pripravené a ja som mala dopredu pripravené všetky povinné odpovede, ktoré som sa musela naučiť. To som zažila prvý krát v živote," vpomíná.

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 8
(Foto: Oficiální zdroj)

 


O takto jedinečném úspěchu mluvila i Televize Markíza v Mistině rodném Slovensku.

 


Aby česko-slovenský interpret uspěl v Asii je totiž naprosto ojedinělé. Jak se jí tam vůbec podařilo prosadit?

 

"Môj singel Cash Out sa často hráva v ich kluboch a mali záujem o live vystúpenia," popisuje počátek úspěšné spolupráce. " Je zatým veľa práce a dlhá cesta. Ale ísť si za svojim snom je základ," dodává. "Spolupráca bude určite pokračovať. Už je naplánované vydanie albumu a dalšie vystúpenia."

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 
Co by poradile lidem, kteří chtějí v hudební branži také prorazit? "Základom všetkého je talent a schopnosť nezosypať sa pri prvom neúspechu. Veľmi dôležité je mať čistú hlavu a chuť...Ak spevák natrafí na dobrý management, je to len plus."

 

Mista: reportáž z turné v Číně - 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

On-line rozhovor s Mistou

Mista to rozjela v Čechách i na Slovensku

 
Pokud Mista nestojí na pódiu, tráví hodně času létáním mezi dalekou Čínou a svým domovem. Nesmí totiž zapomínat ani na české a slovenské fanynky. Těch si během své kariéry získala už pěknou řádku. Na jejím současném česko-slovenském turné je nabito.

 

Mista: reportáž z turné
(Foto: Oficiální zdroj)

 

V rámci svého CA$H OUT TOUR zavítá během listopadu třeba do Vsetína nebo Banské Bystrice, konec měsíce a začátek prosince stráví opět v Číně. Konec roku chce ale určitě strávit doma, se svými blízkými.9 hlasů
Vaše hodnocení