Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pokud jsi také milovala filmový příběh o nerozlučné dvojce Georgovi a myšákovi Stuartovi, pak si jistě vzpomínáš na dětskou tvářičku herece Jonathana Lipnickiho, který ztvárnil právě George Littla. Jenže od natáčení filmu uběhlo už neuvěřitelných ...

Rozkošný Jonathan Lipnicki už nemá za kamaráda pouze myšáka Stuarta Littla. Podívej se, jaký je to pěkný chlap!

Jonathan Lipnicki
zdroj: Profimedia Jonathan Lipnicki
aktualizováno 09.08.2017, 00:08 | 09.08.2017, 00:08 | DyA

Pokud jsi také milovala filmový příběh o nerozlučné dvojce Georgovi a myšákovi Stuartovi, pak si jistě vzpomínáš na dětskou tvářičku herece Jonathana Lipnickiho, který ztvárnil právě George Littla. Jenže od natáčení filmu uběhlo už neuvěřitelných osmnáct let a za tu dobu se z Jonathana stal moc pěkný chlap.

Jonathan Lipnicki pochází z Kalifornie, kde se narodil do židovské rodiny. Už od malička snil o herecké kariéře, a tak se nebylo čemu divit, když v roce 1999 vyhrál konkurz na hlavní roli do připravovaného filmu Myšák Stuart Little, kde si zahrál po boku Michaela J. Foxe, Greena Davise nebo třeba Hugha Laurieho. Devítiletý Jonathan si s rolí poradil na výbornou, a tak po natáčení přišly další filmové nabídky.

 

Jonathan na podzim oslaví sedmadvacáté narozeniny, a tak se nemůžeme divit, že nám za tu dobu pěkně zmužněl. Tento charismatický herec se kromě hraní věnuje také ochraně zvířecích práv, což považujeme za velmi úctyhodné. Je vidět, že přátelství se Stuartem Littlem na něj mělo velmi pozitivní vliv.

 

Jonathan Lipnicki
(Foto: Profimedia)

 

Jonathan Lipnicki
(Foto: Profimedia)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Z křehké Grace z Armageddonu se stala okouzlující maminka! Podívej se na proměnu Liv Tylerové
Neuvěříš, jak vypadala Kylie Jenner před čtyřmi lety! Je to vůbec ona?
Poznala bys Hilary Duff? Sekla s hraním a je matkou na plný úvazek!

 

Jonathan Lipnicki
(Foto: Profimedia)

 

Jonathan Lipnicki
(Foto: Profimedia)

 0 hlasů
Vaše hodnocení