Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už v sobotu 24. února startuje další řada úspěšné pěvecké show SuperStar 2018. Určitě jsi natěšená na nové hudební objevy, které tato soutěž bezpochyby přinese. Pojďme si ale připomenout hvězdy světového formátu, které se do povědomí posluchačů do...

ŠOKUJÍCÍ! Tyhle hudební hvězdy znáš jenom díky PĚVECKÝM SOUTĚŽÍM!

Kelly Clarkson a Adam Lambert
zdroj: Profimedia Kelly Clarkson a Adam Lambert
aktualizováno 22.02.2018, 00:04 | 22.02.2018, 00:04 | Krásná.cz

Už v sobotu 24. února startuje další řada úspěšné pěvecké show SuperStar 2018. Určitě jsi natěšená na nové hudební objevy, které tato soutěž bezpochyby přinese. Pojďme si ale připomenout hvězdy světového formátu, které se do povědomí posluchačů dostaly díky účasti a následné výhře v pěvecké soutěži.

Kdo zazářil v hudebním průmyslu až po výhře v soutěži?

 

Kelly Clarkson
Tahle zpěvačka se zvučným hlasem si podmanila diváky soutěže American Idol, a tak asi nikoho nepřekvapilo, že celou soutěž vyhrála. Od té doby uplynulo již 16 let a Kelly Clarkson se rozhodně ze showbusinessu nevypařila. Poslední desku s názvem Piece by Piece vydala v roce 2015 a nutno podotknout, že sklidila velmi kladné hodnocení nejen od posluchačů, ale i od hudebních kritiků, kteří opěvovali především její vokální výkony.

 


One Direction
Věděla jsi, že se tato partička zúčastnila britského X Factoru? Pravdou je, že sice nevyhráli, ale získali alespoň pomyslné bronzové medaile. One Direction jsou příkladem toho, že i ze třetího místa lze udělat díra do světa, a to doslova. Bohužel tuto skupinu poznamenal odchod Zayna Malika, který se rozhodl pro sólovou dráhu. Po dokončení páté sólové desky se zbytek skupiny rozhodl, že na nějaký čas přeruší společnou činnost.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

SuperStar 2018 zná svou moderátorku! Čtveřici porotců doplní tato sexy kráska
EXKLUZIVNÍ ODHALENÍ: Kdo zasedne do poroty nové SuperStar? Jsou to velká jména!
TEST: Co všechno víš o pěvecké show SuperStar?


Leona Lewis

Vítězka X Factoru, Leona Lewis, se ze dne na den stala miláčkem Velké Británie. Po vítězství v roce 2006 si všechny podmanila první deskou Spirit, a především hitem Bleeding Love. Následovaly i další sólové desky, které však nezaznamenaly takový úspěch, který by si Leona přála. Poslední deska vyšla v roce 2015, a tak jenom můžeme doufat, že nás Leona brzy překvapí novými skladbami.

 

 
Adam Lambert
Hezounek Adam Lambert obsadil v soutěži American Idol druhé místo. Mohlo by se zdát, že Adam žije v ústraní a žádné nové hity neprodukuje. Opak je ale pravdou. Lambert tvrdě maká na své hudební kariéře a je možné, že brzy o něm zase uslyšíme. Byla by velká škoda, kdyby tak velký a úžasný hlas upadl v zapomnění.

 


Olly Murs

V roce 2009 se na druhém místě v britském X Factoru umístil zpěvák Olly Murs. Tohoto sympatického mladíka znáš určitě i ty. U nás zabodoval především písničkou Troublemaker, ve které hostoval i rapper Flo Rida. Poslední velký hit vydal Olly Murs před sedmi měsíci, konkrétně se jedná o písničku Unpredictable, ve které si zazpívala Louisa Johnson.

 

 0 hlasů
Vaše hodnocení