Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už dnes ve 21:35 startuje na Nově nová zábavná show Hvězdná párty! Mezi sebou budou tentokrát soutěžit hvězdy z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Souboj celebrit začíná! V Hvězdné párty půjde o nervy! UKÁZKA

Vložit video na:

aktualizováno 13.10.2016, 17:05 | 13.10.2016, 17:05 | Krásná.cz / mom

Už dnes ve 21:35 startuje na Nově nová zábavná show Hvězdná párty! Mezi sebou budou tentokrát soutěžit hvězdy z pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Oblíbené celebrity mezi sebou budou pod taktovkou moderátora Petra Rychlého soupeřit v různých párty hrách a v některých momentech půjde opravdu o nervy.

 

Jednou z her je i "Dvojité kreslení", ve které mají celebrity za úkol kreslit různé věci ze zadané kategorie na dotykovém displeji. Ostatní pak hádají, co na obrazovce vytvořili.

 

"Takovej bugr jsem tady ještě neměl. Ale já to mám rád," smál se moderátor Petr Rychlý. V první epizodě se můžou diváci těšit na Hanu Holišovou, Davida Krause, Adama Mišíka, Davida Gránského, Aničku Slováčkovou a Ivanu Jirešovou. Hvězdné týmy vždy doplní jeden soutěžící z řad diváků.

 

Hvězdná párty - 11
(Foto: TV Nova)

 

Do finále se nakonec dostane kapitán vítězného týmu z řad diváků a jedna jím vybraná celebrita. Těm moderátor položí celkem 10 otázek. V případě, že soutěžící - divák odpoví na všech deset otázek správně, vyhrává pro sebe 30 000 Kč a 15 000 Kč, které Nadace Nova věnuje na vybrané charitativní projekty. Jestliže, že odpoví správně na méně než deset otázek, získávají za každou správnou odpověď 1000 Kč.

 

Hvězdná párty
(Foto: TV Nova)

 

V jedné epizodě se odehraje pět párty her a jedna finálová na závěr. Každá z her je koncipovaná tak, aby nebyla příliš složitá a zároveň diváka bavila. Hry čerpají z populární kultury, například hudby, filmů, televizní tvorby a podobně. Součástí her jsou různé fotografie, koláže, grafiky nebo rekvizity.

 

Ukázka z prvního dílu:0 hlasů
Vaše hodnocení