Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Přezdívá se jí slovenská Lady Gaga, ale i na české scéně už je hudební stálicí. Chceš její nové album? Můžeš ho mít zadarmo!

SOUTĚŽ: Slovenská zpěvačka Mista konečně vydává své debutové album

Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 11
zdroj: Oficiální zdroj Mista v nové kolekci Osmanyho Laffity - 11
aktualizováno 19.11.2012, 00:00 | 19.11.2012, 00:00 | Krasna.cz/trm

Přezdívá se jí slovenská Lady Gaga, ale i na české scéně už je hudební stálicí. Chceš její nové album? Můžeš ho mít zadarmo!

Slovenskou zpěvačku Mistu jsme mohli poprvé zaznamenat minulý rok v létě, kdy představila svůj první singl “Rock It (United)“. Stejného úspěchu dosáhla i s následujícím songem “Never Hide“, který jí otevřel dveře i do zahraniční.

 

 

Díky následné nabídce na spolupráci s německým vydavatelstvím A45 došlo k propojení krásné blondýnky Misty s producenty rumunského tanečního projektu Morandi (určitě si pamatuješ na hity “Angels“ a “Save Me“), kteří pro ni napsali nedávný hit “Ca$h Out“.

 

 

Třetí singl bodoval nejen v Čechách a na Slovensku, ale i v rádiích a klubech po celém Německu, Španělsku, Holandsku, Rumunsku nebo Belgii. Německý label A45 viděl v Mistě velký potenciál a všechny tři singly nabídl svému asijskému partnerovi - jednomu z největších tanečních vydavatelství - ToCo International, divize Asia. Ten okamžitě zareagoval, oslovil management zpěvačky a pozval ji na turné po nejvýznamnějších čínských klubech. První část turné má zpěvačka již za sebou, další koncerty jí čekají jen pár dní před Vánoci…

 

Podívej se na videoreportáž z čínského turné.


Nyní má Mista úplně jinou prioritu! Konečně totiž přichází se svojí první deskou s názvem “Show Me“, jejíž vydání doprovází stejnojmenný singl, ke kterému si zpěvačka složila hudbu. Vlohy pro to rozhodně má. Tato čtyřiadvacetiletá Slovenka se hudbě totiž věnuje již od dětství. Má za sebou klasické hudební vzdělání, a to konzervatoř a Vysokou školu muzických umění v Bratislavě.

 

Mista
(Foto: Oficiální zdroj)


To, že klasické hudební vzdělání a hodiny pravidelného cvičení na housle a klavír mohou zaútočit i na taneční parkety, potvrzují taneční vypalovačky na desce “Show Me“, kterou Mista vydá již v pondělí 19. 11. 2012 a brzy k pilotnímu singlu představí i nový videoklip!


PŘEČTI SI TAKÉ:

Mista jede: V listopadu k mání hned dvě její CD
ROZHOVOR: Jak se má Mista v Hong Kongu?
Už brzy! Mista finišuje svůj nový klip

 

Mista a její proměna
(Foto: Oficiální zdroj)


Chceš nové album vyhrát? Stačí správně zodpovědět naši soutěžní otázku.


Soutěžní otázka:


Kolik je na albu SHOW ME písniček?

A) 9
B) 13
C) 7
D) 6

 

Mista
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Svoji odpověď zašli nejpozději do 25.11.2012 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@krasna.cz.

 

Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „MISTA“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt.

 

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže Krasna.cz o CD zpěvačky MISTA
______________________________________________________________________________________

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) CD zpěvačky MISTA Show me (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost Universal Music, s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku.
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust.
§ 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
4. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 19.11.2012 na internetových stránkách http://www.krasna.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 25.11.2012 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@krasna.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „MISTA“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny.
5. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://www.krasna.cz, a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely předání ceny.
6. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
7. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno deset (10) výherců, z nichž každý CD zpěvačky MISTA.
8. Výherci budou o výhře informováni e-mailem na adresu, kterou uvedli ve výherním soutěžním
e-mailu, a současně jim budou sděleny informace ohledně způsobu a termínu předání ceny. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
9. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou rovněž zveřejněny na internetových stránkách http://www.krasna.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
10. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Andrea Bezdíčková, koordinátor PR. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
11. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
12. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto ceny uvedené v odst. 7 náhradní cenu obdobného typu.
13. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.krasna.cz.

V Praze dne 15.11.2012


__________________________________
Pavel Krbec, ředitel sekce nových médií12 hlasů
Vaše hodnocení