Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Hlasování v letošním ročníku ankety Český slavík Mattoni začíná 4. 10. a končí 20. 11. o půlnoci. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 26. listopadu večer v Hudebním divadle Karlín v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Ondřej Sokol, re...

Startuje další ročník Slavíka! Hlasujte pro své favority!

Český slavík Mattoni
zdroj: oficiální zdroj Český slavík Mattoni
aktualizováno 04.10.2016, 11:53 | 04.10.2016, 11:53 | Krásná.cz

Hlasování v letošním ročníku ankety Český slavík Mattoni začíná 4. 10. a končí 20. 11. o půlnoci. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 26. listopadu večer v Hudebním divadle Karlín v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Ondřej Sokol, režie Michal Čech.

Stejně jako v předchozích letech se bude hlasovat zasláním SMS z mobilního telefonu a prostřednictvím elektronického hlasovacího formuláře na adrese slavikmattoni.cz . Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, odpovídá běžnému tarifu hlasujícího. Není nikterak navýšena!

 

 

 Program hlasování je upraven tak, že z každého mobilního telefonu lze v každé kategorii hlasovat pouze jednou. Podrobný návod jak hlasovat, je také na oficiálních webových stránkách (www.ceskyslavikmattoni.cz), které jsou koncipovány jako multimediální portál s propojením na Facebook. Webové stránky obsahují mimo jiné podrobná pravidla, pohled do historie, profily všech vítězů, tabulky, soutěže, hry, aktuální hudební novinky, ukázky klipů apod.

 

Výsledky hlasování zpracovává akciová společnost scanservice. Nezávislá auditorská firma SUSS Consulting posoudí, zda byly do sčítání zařazeny všechny došlé hlasy a zda byly řádně sečteny.

 

Na slavnostním vyhlášení výsledků budou předány tyto ceny:
- Zlatí, stříbrní a bronzoví slavíci v kategorii Zpěvačka, Zpěvák a Hudební skupina
- Cena Absolutní slavík
- Cena Objev roku
- Cena Mattoni Hvězda internetu
- Cena Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR)
- Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls
- Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu

 

Letošní ročník přináší novinku. Slavík se rozhodl dát šanci vystoupit na závěrečném galakoncertu mladým interpretům nominovaným zvláštní porotou. Nominováni jsou Atmo Music, Pavel Callta, Mirai a Voxel. O tom, kdo z nich vystoupí rozhodnou fanoušci v samostatném hlasování. Více na www.ceskyslavikmattoni.cz

 

Generálním partnerem ankety je minerální voda Mattoni. Jeden z hlasujících vyhraje letecký zájezd do Řecka od CK Alexandria. V letošním ročníku lze také vyhrát měsíční bezplatný pronájem vozu Škoda Kodiaq od společnosti NH CAR.

 

Všichni účinkující vystoupí naživo. Více informací na www.ceskyslavikmattoni.cz
 0 hlasů
Vaše hodnocení