Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Které vystoupení naprosto dostane ostřílenou Evu Holubovou? A kdo přišel do publika podpořit Marthu Issovou? Nedělní Tvář bude plná překvapení!

TVOJE TVÁŘ: Dojatá Eva Holubová!

Tvoje tvář má známý hlas – Dojatá Eva Holubová - 2
zdroj: TV Nova Tvoje tvář má známý hlas – Dojatá Eva Holubová - 2
aktualizováno 24.03.2017, 15:02 | 24.03.2017, 15:02 | Krásná.cz

Které vystoupení naprosto dostane ostřílenou Evu Holubovou? A kdo přišel do publika podpořit Marthu Issovou? Nedělní Tvář bude plná překvapení!

Už v neděli uvidí diváci pátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm účinkujících už finišuje své náročné přípravy, aby mohli předvést ta nejlepší čísla. Krom svých oblíbených soutěžících, ale diváci uvidí i jednu skvělou herečku.


Hostujícím členem poroty bude Eva Holubová, která je známá svým vytříbeným humorem. V jednu chvíli o něj však přijde. Proč? Naprosto ji dostane vystoupení Milana Peroutky, který jakožto Eric Clapton zazpívá dojemnou píseň Tears in heaven (Slzy v nebi). Co to? Že by ostřílené herečce dokonce vehnal slzy do očí? Ano!

 

Tvoje tvář má známý hlas – Dojatá Eva Holubová - 8
(Foto: TV Nova)

 

V publiku se objeví i herečka Lenka Termerová, která přijde podpořit svou dceru Marthu Issovou.

 

Na zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas se dívejte v neděli od 20:20 na Nově!0 hlasů
Vaše hodnocení