Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

S Práskem jdeme odhalovat, a to hned dvojnásobně! Jen u nás uvidíte odhalení jedné z proměn sedmého kola show Tvoje tvář má známý hlas. A přidáme ještě jedno překvapení!

TVOJE TVÁŘ: Ondřej Ruml jako charismatický Seal!

Ondřej Ruml jako charismatický Seal - 1
zdroj: TV Nova Ondřej Ruml jako charismatický Seal - 1
aktualizováno 08.04.2017, 00:03 | 08.04.2017, 00:03 | Krásná.cz

S Práskem jdeme odhalovat, a to hned dvojnásobně! Jen u nás uvidíte odhalení jedné z proměn sedmého kola show Tvoje tvář má známý hlas. A přidáme ještě jedno překvapení!

už v neděli uvidí diváci sedmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na další vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. Naprosto odzbrojující proměna čeká Ondřeje Rumla. Ten ztvární charismatického zpěváka Seala. „Nejtěžší bude napodobit jeho zvláštní hlas, který je velmi charakteristický a to takovým jemným způsobem. Takže to nebude určitě lehké“, prozradil Ondřej Ruml.

 

Ondřej Ruml jako Seal - 3
(Foto: TV Nova)

 

Ondřej Ruml jako charismatický Seal - 4
(Foto: TV Nova)

 

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou. „Proměna začínala aplikací plešky na hlavu. To trvalo zhruba hodinu a půl. Dále probíhalo lepení tváře s již předpřipravenými jizvami, pak se přilepil nos a rty. Poté jsme udělali pleťový nástřik, nasadili čočky a zakončili masku finálním líčením,“ prozradila Adriana.

 

Kromě Ondřeje Rumla diváci uvidí Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

Ondřej Ruml jako charismatický Seal - 6
(Foto: TV Nova)

 

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na Nova.cz

 

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.0 hlasů
Vaše hodnocení