Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Už v neděli uvidí diváci šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Na diváky opět čekají naprosto fantastické proměny a skvělé výkony všech osmi hvězdných soutěžících. Jedním z velkých překvapení večera bude číslo herečky Marthy Issové. Ta se divák...

TVOJE TVÁŘ: Šok! Co se to stalo Marthě Issové se sluchem?

Martha Issová kvůli tanci přišla o odposlech! - 1
zdroj: TV Nova Martha Issová kvůli tanci přišla o odposlech! - 1
aktualizováno 31.03.2017, 11:54 | 31.03.2017, 11:54 | Krásná.cz

Už v neděli uvidí diváci šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Na diváky opět čekají naprosto fantastické proměny a skvělé výkony všech osmi hvězdných soutěžících. Jedním z velkých překvapení večera bude číslo herečky Marthy Issové. Ta se divákům předvede jako německá zpěvačka Nena s jejím obrovským hitem 99 Luftballons.

Tato píseň vyžaduje hodně tance a pořádnou dávku pohybu na podiu. Marthě Issové přesně tohle způsobí nečekaný problém. Během tance jí totiž vypadne odposlech z ucha. Martha tak nebude mít šanci slyšet samu sebe. I tak se jí číslo povede skvěle.

 

Tvoje tvář - proměny 6. epizody - Martha Issová jako Nena
(Foto: TV Nova)

 

 

Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.

 

 

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.0 hlasů
Vaše hodnocení