Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Už tuto sobotu se můžete těšit na na první díl světově neúspěšnější show SuperStar. Oblíbenou soutěž bude moderovat Leoš Mareš, který show uváděl v letech 2006, 2009 a v roce 2011.

VELKÝ NÁVRAT: Leoš Mareš opět moderátorem SuperStar!

Leoš Mareš v SuperStar
zdroj: TN.cz Leoš Mareš v SuperStar
aktualizováno 22.02.2018, 13:17 | 22.02.2018, 13:17 | Krásná.cz

Už tuto sobotu se můžete těšit na na první díl světově neúspěšnější show SuperStar. Oblíbenou soutěž bude moderovat Leoš Mareš, který show uváděl v letech 2006, 2009 a v roce 2011.

"SuperStar je matka všech podobných soutěží. Naposledy jsem ji moderoval v roce 2011 a je mi ctí, že po sedmi letech opět zažiji jako moderátor atmosféru přímých přenosů s tolika talentovanými soutěžícími,” prozradil Leoš Mareš.

 

Moderátorskou partnerkou Leoše Mareše bude sexy brunetka s bosensko-maďarskými kořeny Jasmina Alagič. Ta se na svou novou úlohu nesmírně těší a nabídkou na moderování SuperStar je velmi poctěná. „Do projektu vstupuji s obrovským nadšením, energií, ale zároveň s pokorou a respektem,“ prozradila Jasmina.

 

Jasmina Alagič Superstar
(Foto: TV Nova)

 

Stovky zpěváků dorazily na castingy po celém Česku a Slovensku. Museli překonat trému a ukázat, že právě oni si zaslouží postup. O svém talentu museli přesvědčit hvězdou porotu, tedy Pavola Haberu, Bena Cristovaa, Katarínu Knechtovou a Matěje Rupperta.

 

Ben Cristovao soutěží SuperStar sám prošel, v roce 2009 byl jedním z finalistů. Nyní je z něj úspěšný zpěvák a hudebník. K porotcování v show má ale respekt: "Je to obrovská zodpovědnost, protože můžete hodně ovlivnit, jak se bude dál vyvíjet něčí život.“

 

Jak budou probíhat první castingy a objeví se v nich budoucí SuperStar 2018? Dívejte se už v sobotu od 20:20 na Nově.0 hlasů
Vaše hodnocení