Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Po několika dnech na ostrově se mezi soutěžícími začínají formovat první vztahy. Kdo s kým?

VIDEO: Ve vzduchu je cítit sex! Kdo s kým na Robinsonově ostrově?

Vložit video na:

aktualizováno 12.02.2018, 13:52 | 12.02.2018, 13:52 | TV Nova

Po několika dnech na ostrově se mezi soutěžícími začínají formovat první vztahy. Kdo s kým?

Již dnes večer pokračuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov. Po několika dnech na izolovaném ostrově se mezi soutěžícími začínají formovat první vztahy plné nenávisti, přátelství i přitažlivosti. A také se začíná vtipkovat na téma sexu, který všem na ostrově chybí!


Katka s Radimem si potřebu ventilovali při výrobě kříže pro Karla. „Ty máš taky trošku zrzavý fousky, tak se k sobě budeme hodit. Ne, že bych měla zrzavý vousy teda, ale…“ zavtipkovala Katka. „Ani tam dole?“ využil situace Radim. A Katka překvapila. „To uvidíš za chvíli, možná.“Radimovi se Katka líbí, a není to součástí jeho hry. „Katka má charisma, líbí se mi jako ženská. Tohle není moje herní strategie, i když se hodí a rád to k tomu připojím, ale přijde mi jako fakt zajímavá ženská,“ vysvětluje Radim. Jak dopadne jiskření mezi touto dvojicí?


Robinsonův ostrov pokračuje již dnes večer 12. února ve 21:25 na Nově!0 hlasů
Vaše hodnocení