Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Gabriela jede, za touhle šancí je určitě hodně píle a práce.

Youtuberka Gabriela Heclová dostane šanci v Hunger Games! GRATULUJEME!

Gabriela Heclová
zdroj: oficiální zdroj Gabriela Heclová
aktualizováno 12.10.2017, 11:09 | 12.10.2017, 11:09 | Krásná.cz

Gabriela jede, za touhle šancí je určitě hodně píle a práce.

Youtuberka, zpěvačka a herečka Gabriela Heclová zvítězila v klání o nejlepší ženský hlas, který bude mít tu čest zazpívat si po boku jednoho z nejuznávanějších autorů současné filmové hudby. James Newton Howard vystoupí spolu s Českým národním symfonickým orchestrem 19. listopadu v Kongresovém sále v Praze a Gabriela Heclová si s nimi zazpívá ikonickou skladbu k filmu Hunger Games „Hanging Tree“.

 

„Když jsem se dozvěděla, že jsem vyhrála, pocítila jsem zvláštní pocit radosti, který ale ještě není naplněný a naplní se až ve chvíli, kdy se ten okamžik opravdu stane. Asi se ještě úplně neuvědomuji, že jsem to doopravdy já a že budu zpívat s Českým národním symfonickým orchestrem. Je to pro mě něco nepochopitelného,“ říká Gabriela Heclová, pro kterou bude příležitost zazpívat si pod vedením hollywoodského autora s muzikantskými mistry velkou a cennou zkušeností. Před samotným vystoupením plánuje na svém zpěvu pracovat. „Určitě budu potřebovat korepetice a nějaké hodiny zpěvu, abych předvedla co nejlepší výkon,“ říká.

 

Gabriela Heclová
(Foto: oficiální zdroj)


Americký rodák James Newton Howard vytvořil během své kariéry mimo jiné hudbu k filmům Temný rytíř, Já legenda, King Kong, Pretty Woman, či Šestý smysl. Do Prahy zavítá během letošního světového turné vůbec poprvé – osobně bude dirigovat Český národní symfonický orchestr doplněný o velký pěvecký sbor.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Youtuberka Gabriela Heclová má nový singl: Neuvěříš, co musela kvůli klipu vytrpět
Voxel se pochlubil: Kdy dostal první pusu a je na cestě druhé dítě? ROZHOVOR
TOMÁŠ KLUS O MIMINKU A RODINĚ: Josefína je takový tulič obecný, s Alfrédem se zase člověk nenudí

 

„Z Howardova repertoáru mám nejraději právě Hanging Tree, protože naprosto zbožňuju Hunger Games. Je pro mě obrovskou ctí, že si ji budu moct pod vedením Jamese Newtona Howarda zazpívat. Bude to nezapomenutelný zážitek a po pravdě si myslím, že mě to po výkonu naprosto dojme,“ přiznává talentovaná zpěvačka.

 

 


Gabriela Heclová je devatenáctiletá zpěvačka, herečka a youtuberka. Narodila se Praze a vystudovala zde hereckou konzervatoř. Druhým rokem spolupracuje s vydavatelstvím Mad Baker Music, se kterým nyní vytváří originální sólo track. Jako herečku jsme ji mohli vidět například v seriálu Svatby v Benátkách nebo ve filmu Instalatér z Tuchlovic. 1 hlasů
Vaše hodnocení